bugün

offf vaziyet alın ortalık karışacak * freud'un talebesi adlı, sanırım sedat peker'e yakın bir hesap '' ya televizyonda REiS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek.'' diye cem küçük'ü tehdit etmiş, bakalım cem küçük ne diyecek, yeni bombalar yolda olabilir *

https://twitter.com/Freud...tatus/1541181406226808832
hangisi tehdit etmiş, adlerjung mı?
Cem küçük de adaya veda edecek demektir.çok yüksek uçanlar böyle sert yere düşer.
Sefil heriflerin hep hesap, çıkar peşinde olmasına örnek.
Ne tehdit ediyorsun, çıkarıp vursana. Neyin pazarlığındasın acaba.
Vatansever biri olduğu için hedef alınmaktadır. Aykut erdoğdunun yediği haltların yanında devede kulaktır. Ayyaş cehapeliler yapınca özel hayat ama müslüman kesimden biri yapınca dalga geçiliyor.
Cem küçük zaten Akapeli değildir. Onlar hep ayrı cemaat.
görsel
Daha fazla gay pornosu görecek takatimiz kalmadı. Allahları varsa tehdit etmezler.
bir kez daha vatandaşı olmasan aslında eğlenceli ülke dedirten tehdittir.
türkiye'de cahilin de diplomalı okur yazarının da seks kasetlerinin bulunması ilginç gelmiyor mu size?

birlikte okuduğumuz, büyüdüğümüz arkadaşlarımıza şüpheli gözle bakmaya başlayacağız yakında. hatta anamız, bacımız, abimiz, dayımız, emmimiz her birimiz diğerine "acaba" diye bakıp güven duygumuzu tamamen yitireceğiz.

içimizde katil var sözü evrildi "hepimiz birbirimize"ye dönüştürüldü.

mecliste kimin kaseti yoksa ona vereceğim oyumu. ahlaklı insan istiyorum karşımda. hadi ağalar, paşalar kasetsiz milletvekili bulalım ya da seçime gidip oy vermeyelim bu ahlaksızlara.

bıktım artık kasetle idare edilen türkiye'de yaşamaya, yüzsüzler kürsüye çıkıp konuşup hep beraber kurdele kesmeye ya da kaset çekmeye giderek vergilerimizle ahlaksızlıklarıyla köşe dönüyorlar, biz bir simiti alacak para için götümüzden ter akana kadar çalışmak zorunda bırakılıyoruz. YETER ULAN!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.