1. 1.
    Yanlışlarda olan kitledir, onun yaşadığı gözlemlediği dönemlerdeki erkekler babaları tarafından yetiştirilen erkeklerdi, yeni nesil erkekler anneleri tarafından yetiştirilen erkekler.
    Merak etmeyin kızlar, arkadaş olabileceğiniz olgunluktaki erkekler de aramızda, size kanka diyip ilk fırsatta saplayacak karaktersizler de.
    1 -2 ... just millionaire
  2. 2.
    Ben de dediklerinin bir çoğuna istemeden de olsa katılıyorum.
    insan yapısının bu kadar basit güdüsel ve nedensel olmaması gerektiğini düşünüyorum ama buna rağmen onun savlarına hak veremeden de duramıyorum.
    Ya da şöyle diyeyim hiç biri tam olarak inkar edilemiyor.
    -1 ... kelagerm
  3. 3.
    cahilin tekidir.
    1 ... afrasiyap
  4. 4.
    Freud benliğin en ilkel halini dile getirmiş ve konuşmuştur çoğu zaman.
    Belki insanlığın ortak ihtiyacı da budur. Yani özbenlik ve ilkel hal.
    1 ... depresif psikolog
  5. 5.
    Kadın erkek ilişkileri hakkında yüzde yüz haklıdır Freud amca. Erkekler kendinden bilir zaten bu durumu. Benim hoplatmayı düşünmediğim tek bir bayan arkadaşım olmadı şahsen.
    -2 ... contramalretard
  6. 6.
    insan ırkı köklü bir sosyal-kişisel değişim geçirmeden freud amca haklı olacaktır sayın iyi niyetli yazarımız.
    -1 ... kelagerm
  7. 7.
    kim olursa osun her dediğine inanmamak lazım. sorgulamak lazım. bi toplumu ileri götüren eleştirel bakış açısına sahip olmasıdır.
    ... tuttimucize
  8. 8.
    adam yazmış benim hoplatmayı düşünmediğim tek bir bayan olmadı diye. bunu freud söyleyince bilim oluyor, islamiyet kadın erkek tek başına yalnız kalmasın deyince başka bir yöne çekiliyor. her şey zihinde bitiyor göz hikaye. sen nasıl görmek istersen öyle görürsün.
    -1 ... afrasiyap
  9. 9.
    Modern zamanla kıyaslayınca ağır bir gaflet içerisinde olan kitledir. Dönemin şartları ve insanları çok farklıdır.
    ... beyinsiz mahlukat