1. 1.
    fren pabuçlarının erimesi sonucu uyanık tipin yaptığı davranıştır. bu şekilde fren mekanizması bayağı iyi işler ama bir süre sonra ayakkabının topuğu erimeye erimeye erimeye başlar ve ayakkabının topuğu gözlerden ırak olur.

olaylar burda bitmez...

o tip eve gider ve annesi çocuğun yırtık ayakkabasını görünce " oğlum bu ne der " çocuk da ne yapsın " anne işte ayakkabı, bisiklet, fren..." anne bu cevap üzerine çok kızar ve babasını çağırır ve babaya durumu kabaca anlatır. baba, annenin bu tıraşından sonra anneye bağırır ve şöyle söyler " yeter ulan ben çocuğuma yeni ayakkabı alırım " der. anne babanın bu lafı üzerine tepkisini ortaya koyar. anne " sen eve aylardır 100 gram kıyma almadın bisiklet parasını bile ben toparladım evlere temizliğe gittim ve çocuğa sürekli yeni ayakkabı alıyorsun bizim ağzımızdan lokma zor geçiyor " der. baba dayanamaz gururlanır ve sessiz bir şekilde bekler. anne sinirlenir ve " ben babamın evine dönüyorum ne haliniz varsa görün " der.

olaylar böyle akıp gider.

-son-

freni tutmayan bisikletin lastiğine ayak sürtmek
    6 -1 ... mrtnyc
  2. 2.
    bunun turnuvası bile var.dolapdere bilgi üniversitesinin yanındaki yokuşta, dolapdereli roman çocukların yaptığı figürler göz dolduruyor.hemde selpak ve su dolu poşetlerle...ülkenin yetenekleri harcanıyor.
    1 ... gadriel
  3. 3.
    sağlıklı büyüdüğünü iddaa eden her türk gencinin gerçekleştirdiği çocukluk ritüelidir.

o adrenaline eş değer miktar sadece bungee jumping esnasında salgılanır.

yokuş aşağı ekşınların vazgeçilmezidir.

+ olum duramıyom lan !
    - ayak frenine asıl corç, ayak frenine !
    1 ... agacatirmananzurafa
  4. 4.
    arka freni diğer veletlerin haylazlığına kurban gitmiş olan bisikletinizin tamir edilinceye kadar idare edilme sürecinde yapılan bol adrenalinli eylem,
    bunu yapmak yerine sol elle ön frene asılmak çok daha kötü sonuçlara yol açabiliyor.
    lütfen denemeyiniz özellikle yokuş aşağı giderken.
    2 ... baharda bluescu olan metalci
  5. 5.
    çocukluğun getirdiği bir sorumluluktur. iyi bir sürücü her zaman kontrolü kaybetmez bu yüzden ayak freni kullanılası bir çözümdür. fakat maaliyeti yüksektir, güvenlik açısından risklidir. adrenalin bakımından çocukken bolca yapılması tavsiye edilir.
    1 ... bigbadtrip
  6. 6.
    bizden başka hangi milletin çocuklarının kullandığını merak ettiğim yöntem.
    1 ... guesswhosback
  7. 7.
    kendi çapında bir orgazm sayılır.
    2 ... seyfican
  8. 8.
    o benim cocuklugum.
    1 ... isminivermekistemeyenwriter
  9. 9.
    babanızın bin bir emek aldığı ayakkabıların hemencecik eskimesine ve sonuç olarak sokaklarda su alan ayakkabılarla bir ya da iki ay geçirmenize yol açan olaydır.
    3 ... shaplack
  10. 10.
    bu hamle ön tekere yapıldığı durumda ayak tekerle maşa arasında sıkışıp, tekeri kitler. sonrasında atılan taklalar defalarca tecrübe edilmiştir.
    ... 1adam