bugün

şu bluetooth speaker

görsel

güzel bir kutudaydı.
daha önce teknosa'dan 100tl ye aldığım bluetooth preo 3w outdoor speaker vardı, bunu geçen bayram gördüm bim'de, fiyatını sordum 75tl, hem 6w gücü var hem daha ucuz, aldım hemen. tabi sağlı sollu görünen yuvarlaklar kolon değil, içinde bir adet 6w dikdörtgenoval biçimli olay var, sesi 3w'a nazaran basslarda daha derin. ön tarafta sağlı sollu ışıklar varmış tabi kutudan anlaşılmıyor, iki buçuk ay o ışıklar beni hipnotize etti ve iki ışık birbirinden bağımsız, müzikten de bağımsız yanıp sönen rgb led. artık gözümün önünde tutmuyordum, o dereceye geldi fakat işte ilgili zaman sonunda tesadüfen, nasıl olduysa, kolum play tuşuna bir saniye basmış, baktım ışıklar yok, o zamandan sonra daha bir sevmeye başladım. iç mekan ürünü, şimdiye kadar sorun yaşamadım. hava çok sıcak. bunu da sırf o ışıkların nasıl kapatılacağını anlatmak için yazdım, bence büyük bir dertti.
görsel
bu da arkası.
solda görünen free sound zımbırtısı ön ortada yapışıktı, ben arkaya aldım. dikdörtgenoval 6w kolon şeklinin kesin başka bir ismi vardır, bilen söylesin çünkü sıcak.