bugün

Sadece basit bir idda değildir eyyy dostlarım ( burada otomatik portakal a dem vurdum) neden diyeceksiniz kafka dediğin adam babasıyla arası kötü olan bir adam değil midir gerçi bilmem adam mıdır da ben yazarlığına taktım kafayı. Şimdi bu arkadaş pederiyle birbirlerine trip atıyorlar sonra bu kitap yazıyor eyyyyy kafka cavlağı çektin çekmeseydin diyecektim ki gel türkiye de bir çocuk ol babandan şöyle altına işetecek bi dayak ye o zaman yazardın babaya mektubu. Bu arkadaş bi tokat bile yemeden attığı triplere bak yok işte müşterilere kötü davranmış yok kuzenine kötü davranmış falan lan evladım tövbe ya bak sinirleniyorum. Yok yok bu arkadaşın davası boştur valla dönüşümden gerisi tıraş.

Hem zaten bu adam arkadaşımız dönüşüm ü dostoyevski nin yeraltından notlar
Kitabında geçen bir cümleden etkilenerek yazmıştır. Yani öyle matah bir durum değil.

Dönüşüm editi: arkadaş ne kadar da büyütmüşsünüz bu adamı siz gözünüzde. Şöyle düşün o büyük bir yazar değildi siz fazla küçüktünüz. Kapiş.
bence sen yat uyu.
Kızlara yazma konusunu kitap yazmayla karıştırmış kişi iddiası.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibibikler)
Yaz dostum güzel sevmeyene adam denir mi?
ne var yani ben de daha iyi yazarım..

niçeye elimi öptürürüm kardeeeşş..
atilla taş bile kafkadan iyi yazar. çokta versusa girilecek biri değil.

kapışacaksanız voltaire ile schopenhauer ile falan kapışın.

kafka kim olm? zırva edebiyat.

bu arda erel okuyan, ahmet batman okuyan cahil cühelanın bok yemesi bu adamı bu topraklarda bu kadar meşhur etmek.

zira adam yazar değil lan zaten. bi kere bunu bilelim. kafka yazar sıfatıyla yaşamadı aq.

not:bu hayatta en çok kime salladın derlerse onlara kafka diyeceğim. gizliden kıskanıyo muyum lan acaba ibneyi?
Gece gece aklıma geldi yine dediğim idda. En sonunda yazacağım da elimde belge olacak melih gökçek gibi takılacağım buralarda.
Bir iddia.

Cikar da golgede kitabini okuyalim o zaman aslan.
kafkanın cevabının gecikmediği iddiadır.

görsel
Aldırmayın kalemi elime. Alt tarafı ezik bir arkadaştır kendisi. iddadan öte su gibi akışkan bir gerçektir.