bugün

serdar ortaç'ın fantastik boykot açıklaması.

--spoiler--
“Fransız marka arabalara bineceğinize at arabasına binin daha iyi! Acilen bütün Fransız arabalarını satın ya da değiştirin.”
--spoiler--

https://twitter.com/kadra...tatus/1321758304280973313
Serdar bir sus anladık yine kumar borcun zirve yaptı.
aman sakın fransız uçağına bineceğinize

pakistan veya afganistan

uçağına binin deme.
amq cahilleri, bütün arabaları kime satıcan? türkiye plakalı araç, kim alacak?

harbi sıktı bu gerizekalıların konuşma şansı bulmaları.
Yalakalık diyeceğim de az gelir.
O Fransız dediğin markalar kaç kişiye ekmek veriyor biliyor musun?

Boykot diye saçaladığın markalar ne kadar katma değer sağlıyor farkında mısın, bu ülkeye senden daha fazla fayda sağlıyor.

Dacia Nissan Renault Citroen Peugeot CarrefourSA TOTAL, BiC, DERHY, TEFAL, DANONE, LACOSTE, ViCHY, DECATHLON, ONDULiNE, LEGRAND, LAFARGE, LA VACHE QUi RiT, SCHNEEiDER ELEKTRiK, NOVALGiN iLAÇ vs.
Bu markaların bir de tadarik satış reklam pazarlama işletme satış mağaza servis vb zincirini düşünün.
Dolaylı veya direkt tüm Fransız malları akla gelince ve özellikle otomotiv petrol inşaat yalıtım enerji gıda kozmetik sağlık moda alanında milyarlarca dolarlık vergi Milyonlarca insan istihdamı yaratan bir ekonomik ticaret güce böyle boykot söylemleri en basit tabir ile nankörlük demek az gelir.
görsel

serdar sen kime ne anlatıyorsun ya sizin taraftaki memur milleti renodan vazgeçer mi.

neyse yaza senden bomba gibi bir klip bekliyoruz
Şahsen ben italyan arabalarını tercih ediyorum zaten.
Chole e nafakayı yatıramıyorsa demek ki, saçma cümleler kuruyor.
görüyor ve artıyorum ülkemizdeki renault fabrikasını kapatalım.
Kime satalım meselâ? Fransızlara mı? Almanlara mı? ithalat-ihracat dengesinde aldığımızdan çok sattığımız olan nadir ülkelerden biri fransa. Boykot dediğin fransız'ın umrunda bile olmaz ama fransa'ya ihracat yapan yerli ekonomiyi öyle bir vurur ki aklın çıkar. Ulan millet düşmanımısınız nesiniz ne olduğunuz belli değil.
Bir zamanların asker kaçağı Azerbaycan da cephede savaşmak istiyor.parasi bitti tabi sarayın nimetlerinden faydalanmak ,cebini doldurması lazım.
fransız arabaları-malları diye diye saçmalayan bu insana sormak lazım...

Dacia Nissan Renault Citroen Peugeot mercedes başta olmak üzere

https://www.diariomotor.c...mercedes-motores-renault/

yarın fransız otomotiv sanayi "peki serdarcığım, senin dediğin olsun" derse ve tüm fransız iştirakleri olarak özellikle otomotiv de hizmet satış servis vermeyeceğini söyleyip kepenkleri kapatıp çeketini alıp giderlerse yan sanayi başta olmak üzere üretim hizmet servis satış ağında çalışan işçilerin işsizlik parasını-maaşını verecek gücün var mı?
bir anda kaç milyar dolarlık bir otomotiv (buna kamyon otobüs minübüs pikap kamyonet vb iş makineleri özel araçları da dahil) piyasası krizi yaşanır biliyor musun?

https://www.youtube.com/watch?v=Ojyam-6-oGE

bu videoyu bile anlayacak algılayacak zeka eğitim akıl düzeyinde olmadan fransız malları boykotu diye ortaya çıkan bazı insanlara neyi nasıl anlatabiliriz?

fransız mallarını (veya başka bir ülke mallarını) sen üretmediğin halde üretenden daha çok kazanıyor ve de buna rağmen boykot edelim diye ortaya çıkıyorsan bu ülkeye yapılacak en büyük kötülüğü yapıyorsun.
aynalı körüklerin de fransız yapımı olduğu gerçeğini ortaya çıkarır.
Serdar sen şarkı söyle be gözüm, he olmaz mı? Hani sözleri bir birinden saçma olan şarkıların var ya, evet onları.

Demet bir, bu iki amk.
güncel Önemli Başlıklar