1. 1.
  5 yıllık hizmetten sonra fransız pasaportu alabilirsiniz, yeminde Fransa'ya değil Lejyon' a hizmet edeceğinize dair yemin edersiniz. Profesyonel katil olacak düzeye gelirsiniz. Vücudunuzun nasıl bir sistemde çalıştığını görür şaşırırsınız. Daha çok savaş bölgelerinde görevlendirilirsiniz.
  1 ... conspirator
  #3820117 :)
 2. 2.
  (bkz: lejyon)
  ... conspirator
  #4166038 :)
 3. 3.
  yabancı lejyonu; geçmişleri çok fazla karanlık olmadığı sürece; dünyanın herhangi bir yerinden gelen "serseri"leri bünyesine alıyordu. bu bir ordu için ciddi bir disiplinsizlik örneğiydi. zaten; sovyetler birliğinin, baltık kıyıları ve finlandiyaya; almanların ise; iskandinav ülkelerini işgale başladığı sırada; görevlendirilen müttefik kuvvetlerinden olmalarına karşın; kendilerinden pek bir randıman alınamamıştır.
  ... angry man
  #13844752 :)
 4. 4.
  mottosu "legio patria nostra" olan elit askeri birliktir.* Bu motto "lejyon bizim vatanımız" anlamına gelir.
  Fransız ordusu içine entegre edilmiş ve fakat hemen hemen tüm personeli yabancı olan birliktir.
  subayları ise fransızdır.
  Katılmak için fransızca bilmeniz gerekmez, size öğretirler. Fit olmanız, 18-40 yaşları arasında olmanız gerekir.
  Fit olup olmadığınızı Luc-Léger testi ile ölçerler.
  Kullanılan tüfekleri FAMAS'tır.
  En seçkin birliği "2. REP"tir.
  ... derkrieger
  #26194958 :)
 5. 5.
  Din ırk ayrımı gözetmeksizin türk, arap, alman, italyan, rus bir sürü milletten görev yapan kişiler mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey fransa'ya gidip fransız yabancı lejyonuna başvurmanızdır. 5 yıl sözleşme yapılır, 15 yıl sonra emekli olursunuz. 4 ay eğitim sonunda artık sizde özel birliklerde görev alabiliyorsunuz. Sadece psikolojik ve spor testlerini geçmeniz gereklidir. 18-40 yaş arası herkes başvurabilir.
  2 ... fonksiyonel matematik bukucu
  #26292926 :)
 6. 6.
  biri gelsin de beraber gidip katılalım dedigim birliktir. maaşıda iyi görevden sonra prim ve vatandaşlıkda veriyolar.5 yıl la 15 yıl görev yapabiliyosun iyi gerçektende gelin katılak.

  1000'in üzerinde Türk vatandaşı fransız yabancı lejyonunda çalışıyor.Sadece Türk yok arap,alman,italyan,rus bir sürü milletten görev yapan var.Din,ırk ayrımı gözetmiyorlar.Din,ırk ayrımı yapanlar ağır şekilde cezalandırılıyor.Yapmanız gereken tek şey fransaya gidip fransız yabancı lejyonuna başvurmanızdır.5 yıl sözleşme yapıyorlar.15 yıl sonra emekli oluyorsunuz.Fransızca ise lejyon birliğin içindeki görevli Türklerle sizi eşleştiriyorlar ve fransızca öğretiyorlar.Eğitim 4 ay sürüyor 4 ay eğitim sonunda artık sizde özel birliklerde görev alabiliyorsunuz.Sadece psikolojik ve spor testleri var onları geçmeniz gereklidir.18-40 yaş arası herkez başvurabiliyor.
  5 ... happy lord
  #26345728 :)
 7. 7.
  fransız yabancı lejyonu
  1 ... bilgisayar delisi
  #35355260 :)