bugün

buna sevinenin zekasina sokayim. Biz yani normal olan siddetle ilgisi olmayan müslümanlara patlayacak bu olay. ben almanyada yaşıyorum musluman olduğumu görüp her geçen gün korkup yüzlerini ceviriyorlar güvenmiyorlar almanlar. ve bunun fişini kime cekelim? işid ve arablara. 1 mülteci alamayan çok olan ve o parayla daha ne bok alabileceğini düşünen Dubai da yaşayan orospu çocuğu arablara bakınca insan olduğumdan utanıyorum. bize biz müslümanların krallariyiz gibi görünmek isteyen Piç olan arablara müslümanlıkla uzaktan yakindan hiç bir ilgileri olmadığını gorebiliyoruz. Arablar dünyadaki en berbat insan halkıdır. ve bu halk dünyada nadir olan güzel yerlerden avrupaya gelip burayida aynı suriye ve diğer gereksiz yönelimsiz arab ülkeleri gibi yasanilmayacak duruma getirecek. aynı anda bizim dinimizi kötü gösterecek. buradaki arablar gelen mülteciler yan yatıp devletten yaşıyorlar. hayatımda bu kadar alçak edepsiz fırsatçı halk gormedim. allah boylelerin sonunu çabuk getirsin...
radikal islamcıdır, bunların istediği zaten islama herkesin kin duyması ve üzerlerine gidip radikal düşünceye müslümanlığı çekmek. bu yüzden eylemlerde müslümanları riske atacak kadar aptalca hataları mevcuttur.

ama ılımlıları da baskı altına aldırıp onları da radikal yapmak böylece örgüte katılımı artıracak ve müslümanlar arasında ortak ve radikal düşünce yayılacaktır.

islami terör örgütlerinin eylemleri bu kadar açıktan yapması ve islamafobiyi bu kadar tetiklemesinin altında yatan bu düşüncedir.

bu düşünce müslümanlara kaybettirir kafası umurlarında değil, tüm insanlar müslümanlara düşman olacak da umurlarında değil amaç zaten bu insanları radikalci yapmak.
Terör her yerde terördür. Ölen insanlıktır.
Tanım: orospu evladıdır.
fransız insanları tanımamıştır. kulaktan dolma bilgilerle onları ırkçı sanıyordur. insan insandır, bunu bilmeli.