1. 1.
  Motorin'e gelen %0.9 Luk zammı bahane edip 10 gündür ortalığı yıkıp yakıyorlar.
  Şuana kadar verdikleri zarar 40 milyon euroyu aştı.
  Gösterilerin devam etmesi halinde macron vur emri verebilir

  https://youtu.be/eQTw5us49is
  1 -4 ... mbappe for president
 2. 2.
  koreye gönderilen Mehmetçiklerimiz gibi çevik Kuvvetlerimizin gönderilmesi halinde 2 günde hayatlarını karartacak güce sahibiz.

  yeter ki reis emri versin.
  ... alevi olmak isteyen cocuk
 3. 3.
  Bu avrupalılar, Bizim çocuklar gezi de eylem yaparken hükumete ayar veriyorlardı. Geziye özgürlük diye. Şimdi Noldu? Devran tersine dönünce sarı yelekliler terörist mi oldu?

  iki yüzlü avrupa.
  7 -1 ... gazeloglu
 4. 4.
  bizim ülkedeki malum kesimin ağızları açık izledikleri gösterilerdir. adamlar bir şeylere yüzde 2-3 zam yapılınca ayaklanıyor bizimkilerde kendilerine zorla dayatılan şemsiye büyüdükçe daha çok hükümet yalakalığı yapıyorlar.

  benzine sürekli zam geliyor mesela buna itiraz eden insanlara "almanyada litresi 3 euro ama yaeaea ses çıkartmayın" diyorlar. almanyada benzin 3 euro ama sen burada 1500 lira maaş alırken adam orada 3000 euro ( 15-16 lira ) maaş alıyor. dolar 7 lira oluyor " dış güşler yapıyor abiiğğ hep siz muyalifler yüzünden oluyor zaten" diye aptal aptal konuşuyorlar. zamanında kendi hakları içinde yapılan bazı eylemlere hala "terörist eylemlerdi" diyor sivri zekalılar. tee 70 sene önce yapılan şeylere hala "çok ayıbtı zulümdü" diyen tiplerin bugün kendilerine 10 katı ile yapılan aynı şeylerden memnun olması zaten başlı başına fecaat.

  avrupanın iki yüzlülüğüne ise sonuna kadar katılıyorum. bu yavşaklar 30-35 senedir pkk ya destek veriyorlar. o şerefsizler on binlerce insanımızı öldürdü biliyorlar ama hala destek veriyorlar. ancak kendi ülkelerinde en ufak olay olunca o olayı gerçekleştirenin tepesine biniyorlar.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  macron’un götüne teneke bağlanmasıyla sonuçlanacak hareketlerdir..
  ... artificialhuman
 6. 6.
  demek ki bize gelen %37 lik elektrik zammı bu heriflere gelse ülkece kafayı üşütürler.
  bizde herkes kabullendi. sesini çıkaran fetöcü, hayin ilan ediliyor.
  2 ... kafam bir milyon
 7. 7.
  soğan tüccarlarının bile terörist ilan edildiği ülkemiz için öyledir.
  hiçbir yabancı kanalda sarı yeleklilerden terörist diye bahsedilmiyor. onca yakıp yıkmaya rağmen hala protesters deniyor onlar için.
  dolayısıyla ben bir iki yüzlülük görmedim.
  3 -2 ... strawberry blonde
 8. 8.
  Teröristlerse niye katılıyorsunuz?

  (bkz: fransa daki olaylara katılan türkler)
  ... kornisten kovulan perde ruleti