1. 66.
  gerçek islam bu değil loading.
  ... ebu fesat
 2. 65.
  Şeriatçılara özgürlük verirsen adamlar kafa keser pedofiliyi yaşamaya çalışır.
  1 -1 ... vexillarius of theodopolis
 3. 64.
  Ana Haberlerde bunu bıçaklanarak ölen öğretmen diye veriyorlar lol.
  -1 ... heartattack in a layby
 4. 63.
  Sonra aşırı sağ gruplar sokakta müslüman avına çıkınca islamafobi diye ağlamayın. Adam dini değerlerini aşağılayan karikatürü çocuklara gösterdi ise Dava açarsın da kafa kesmek nedir lan. Bide birileri bu olayı savunuyor.

  Cidden bu olaydan sonra bu olayı savunan tipler Avrupa'da aşırı sağ bir grup kıyım yapar ise islamafobi diye ağlamasın.

  Çünkü sizin yüzünden çıkıyor bu tür olaylar. Siz usulüne göre savaş veremediğiniz için.
  2 -2 ... uzay muhtari
 5. 62.
  hala ilk çağ kafası yaşayan insanların yaptığı ve bu kafada olanların da onayladığı vahşet.
  1 -1 ... gamzelinda
 6. 61.
  (bkz: bok yoluna gitti niyazi)

  kaşınanı kaşımışlar, bir öğretmenin Charlie Hebdo gibi şeylerle ne işi olur? öğrencilerine neden bahseder? amaç nedir? sana mı kaldı müslümanları yok etmek at kafası.*
  avrupada artık kimsenin bir tarafı yemez böyle alenen müslümanları tahrik etmeye çünkü anında cevaplarını alıyorlar artık.*
  2 -7 ... kyleandzed
 7. 60.
  Sözlük talibanlarının, ışidçilerinin kendilerini açık etmesine vesile olmuştur.
  3 -1 ... rumeli71
 8. 59.
  Fransa'da Efendimiz Aleyhisselam'a hakaret eden öğretmenin kafasını gövdesinden ayıran gence selam olsun! Kabri cennet, ruhu şehidlerin katında bulunsun!
  sizler peygambere dil uzatmakta bu kadar gayretli, ümmeti muhammedin arslanları bir o kadar onun şerefini muhafaza etmekte gayretlidir!

  “Bahreyn halkı çocukları ellerindeki değneklerle top oynuyordu. Bahreyn piskoposu da onların yakınında oturuyordu. Bir ara top piskoposun göğsüne çarptı. Piskopos topu aldı ve geri vermedi. Çocuklar toplarını istiyor, piskopos ise vermiyordu...
  Çocuklardan birisi “Muhammed’in (sallallahu aleyhi ve sellem) hakkı için topu bize ver” dedi. Piskopos bu kez topu vermediği gibi bir de Resulullah’a sövdü. Bunu duyan çocuklar ellerindeki sopalarla piskoposu dövmeye başladılar ve ölene kadar da bırakmadılar.
  Sonra, durum Ömer (r.a.)’a arz edildi. Ömer (r.a.) çocukların bu piskoposu öldürmesine sevindiği kadar ne bir fethe ne de alınan bir ganimete sevinmiştir.
  Şöyle dedi: “islam’ın izzeti şimdi gelmiştir. Nebilerine sövülen küçük çocuklar gazaplanıp intikam almışlar!”
  Ve Ömer (r.a.) Piskoposun kanını heder saydı.”

  (Şihabuddin el-Ebşihi; el-Mustatraf: 2/34) [Harun Resid Çetin]

  Pariste bize cezayirli iki kardeşi hatırlatan arslanımız 18 yaşında, çeçen asıllı Abdulak Abuyezidoviç 12 mart 2002 moskova doğumlu. zaten çeçenleri oldum olası sevmişimdir.
  1 -3 ... gigis
 9. 58.
  Kesinlikle iyi olmuş demiyorum ama afrika'da ve dünyanın başka yerlerinde doğrudan sebep oldukları vahşetin binde biri kendi ülkelerinde gerçekleşince kopardıkları yaygaraya da anlam veremiyorum. Evinde oturan ortalama bir fransız , devletin çıkarları gereğince hükümetinin insanlık dışı emperyal müdahelelerine göz yumarken hatta çoğu zaman desteklerken başına bir benzeri geldiğinde ders çıkarmalı.
  1 ... ungoliant
 10. 57.
  fransanın bütün ortadoğulu arapları sınırdışı etmesi için bulunmaz sebep. ama hala niye beslerler bunları anlamıyorum.
  2 -2 ... bir gun mutlaka