1. 1.
  Dün saat 17’de meydana gelmiş terördür.

  --spoiler--
  Fransa'nın başkenti Paris'te sınıfta öğrencilerine Charlie Hebdo dergisinde yayımlanan Hz. Muhammed karikatürü gösterdiği iddia edilen bir öğretmen başı kesilerek öldürüldü. Polisin şüpheliyi Eragny yakınlarında elinde bıçakla gördükten sonra vurarak etkisiz hale getirdiği belirtildi.
  --spoiler--

  https://www.sozcu.com.tr/...saldirgan-panigi-6084820/

  Polis tarafından terörist gebertilmiş.
  Sonra diyorlar ki Batı’da islam düşmanlığı var.
  36 -35 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Bu Batılılar harbiden mal,NATO kafa nato mermer.ulan islam aleminin hassasiyetini biliyorsunuz,adamlargasteyi basıp darmadağın edip arkasında bir sürü leş bıraktı.hala akıllanmıyorlar.biz niye hz isa'ya hakaret edip dinlerini aşağılamıyoruz.çünkü medeniyiz.
  18 -25 ... kalahari 1
 3. 3.
  Hikayedeki en saçma şey öğretmenin nefret suçu içeren bir karikatürü öğrencilerine göstermesi.
  ... yok herif
 4. 4.
  Gerçek islam nerdesin vallaha özledik.
  11 -2 ... narsinha
 5. 5.
  Kanalizasyonda bok temizleme, otellerde prezervatif toplama gibi işler için ülkeye afrikalıları, cazayirlileri dolduran aptal dö şakşelerin yaşadığı şaşırtmamış olay.
  9 -2 ... morat
 6. 6.
  kimliksiz, kültürsüz ve kişiliksiz alt sınıfı temsil eden, ezilmiş ve hor görülmüş kalabalıkların sesi olan islamcı/selefi ideolojinin niye çöktüğünü ispatlayan bir haber bu, islam medeniyeti ise bambaşka bir mevzu.
  9 -3 ... epsilon pi
 7. 7.
  bir aptal yüzünden de * bütün islam'ı suçlamak biraz tuhaf.
  14 -9 ... teksin61
 8. 8.
  Daha dün yeni zelandada onlarca kişiyi camiide tarayan hristiyan faşist bir terörist vardı üstelik ortada hiçbir tahrik yokken ne çabuk unuttunuz da oklar yine müslümanlara döndü.
  16 -5 ... balistik karizma
 9. 9.
  arab spring esnasında clinton'la ittifak kurup sünni şii çatışmalarını körükleyen de, medreseleri, camileri, okulları ve hastaneleri bombalayıp helak olan da yine aynı insanlardı.

  bunlar, yakın bir gelecekte büyük bir gazapla karşılaşırsa şaşırmayın.

  bırakın islam medeniyetindeki tolerans kültürünü, on emir'den dahi haberi olmayan şuursuz, beceriksiz ve ilimsiz bir cenahtan bahsediyoruz:

  öldürmeyeceksin.
  zina etmeyeceksin.
  çalmayacaksın.
  rabbin adını boş yere anmayacaksın.
  komşunun malına, eşine, kölesine hiçbir şeyine göz dikmeyeceksin.
  5 ... epsilon pi
 10. 10.
  Hastalıklı yobaz kafasının yarattığı terördür.

  Kimisi diyor ki bunlar yeni zelanda'da cami bastı, şunca Müslümanı öldürdü, bunun adı neden "hıristiyancı terörü" olmuyor da böyle manyaklıklar "islamcı terör" oluyor?

  Hemen açıklayayım canım: islama göre peygambere hakaret edenin cezası nedir? Buyur, sen cevap ver. Kafası kesilenler islami gerekçelerle öldürüldüğüne göre, yapılanın adı tabi ki islamcı terörüdür.

  Öteki puştun yaptığına gelince... Olay klasik bir yabancı düşmanlığı vakası. Şahsen katliamı yapanın hezeyanlarını okudum. Bir sürü saçma sapan şey yazıp, yiyeceği boka kılıf uydurmak için çırpınmasına rağmen, o bile diyemiyor ki şu dini nedenden dolayı katliam yapacağım. Herif hıristiyan olduğuna bile emin değil!
  9 -8 ... rumeli71