1. 1.
  demokrasinin beşiği!, pek gelişmiş!,
  Laikliğin kalesi, avrupa'nın kalbi ve bazı avrupa birliği özentilerinin hayallerini süsleyen ülke fransa'da gerçekleşmiş olaylar silsilesidir.

  Fransa'nın Jonzac bölgesinden olan Joël Le Scouarnec isimli 68 yaşındaki Gastroenteroloji cerrahının meslek hayatına başladığından beri, 250'den fazla çocuğu taciz ettiği, bazılarına da tecavüz ettiği ortaya çıktı

  https://www.mynet.com/fra...avuze-ugradi-110106156085

  https://tr.sputniknews.co...dayken-taciz-ve-tecavuze/
  6 -10 ... hayat guzel
 2. 2.
  bu "ahh işte çok özendiğinizin amerika", "ohh işte daha dün övdüğünüz norveç" başlıklarından da... insan yaşıyor orda da, katili sapığı olmaz, herkes birbirinden efendi diye iddia eden olduda mı bunu okuyoruz? cımbızla adli vukuat getirip getirip yapıştıralım, ne ispat edilmiş olduysa artık.

  eyfel kulesinin etrafında modern bilimin temelini oluşturan 72 fransız bilimadamının adı listeli. sapıklarına kafayı takacağımıza, inşallah biz de bir gün o seviyede bilimadamlarımızla övünürüz.

  fransa da 180 çocuğun tecavüze uğraması
  fransa da 180 çocuğun tecavüze uğraması
  10 -3 ... ben de yazdim
 3. 3.
  açıp dünya sağlık örgütünün istatistiklerine baktığınızda amerika, fransa vs. bu ülkelerde şiddet olayları tr'den fazla zaten. daha önce atmıştım istatistikleri de sözlüğe ( 2019 ). ama insanlar burada dışa kapalı yaşadığı ve yaratabilecekleri maksimum dramayı yaratmayı sevdiği için sadece türkiye'de kötü şeyler varmış gibi davranmayı çok sevdi. biri kötü bir şey yaparsa ona lanet oku. ama yok hemen türkiye şöyle böyle. bizim kadar sürü psikolojisine hayran, etiketçi, genelleyici bir toplum daha var mıdır acaba. ne dediklerini bile düşünmüyorlar.
  6 -3 ... mehr drip geht nicht
 4. 4.
  erkeklik organından assınlar şerefsizi. kim yaparsa amq, kimki bunu saklar bu tecavüzcüleri korursa onunda yedi sülalesini.
  'bir kereden bir şey olmaz' diyeni savunanlarında amq.
  5 ... narcomedian
 5. 4.
  Cerrah bir de amın oğlu.
  Eğitimle ilgili değil demek.
  7 ... cok erken oten horoz
 6. 5.
  böylece bütün tezler çürür.
  1 -1 ... bittimiacaba
 7. 6.
  bizde okullarda cocuklari resim önünde secde ettirerek gelişmiş ülkelerin seviyesine çıkmaya çalışıyoruz. nede olsa müslümanlar çağ dışı.
  8 -6 ... bittimiacaba
 8. 7.
  Yalnız bunu yapan kişi sayısı 1 miş. O da cerrah.

  Ulan bu doktorlara sadece bizim ülkede değil her ülke de güven olmuyormuş demek ki.

  Ne boş insanlar hipokrat sövse az gelir böyle oça.
  3 -2 ... keyf kahyasi
 9. 8.
  ışıklı layik medeni moderin süper güşlü firansa'da sıradan bir gün...
  6 -3 ... kazangap
 10. 9.
  üstü örtülen akp nin ensar vakfı skandalını hatırlatmıştır.
  1 -5 ... diskapininmandali