1. 1.
    Fransız savaş gemileri yüz yıl sonra yeniden sahillerimize dayandı.

Fransız ordusunun, donanmadaki en güçlü silahı Charles de Gaulle, Doğu Akdeniz'e doğru yola çıktı. Gemide çok sayıda silah ve mühimmatın olduğu öne sürüldü.
    fransızların yeniden sahillerimize dayanması

https://www.haberler.com/...gi-ifade-13568839-haberi/
    8 ... lenova
  2. 2.
    hadi şimdi rerörerö yap 2 tane pervaneli dronunla.
    8 -21 ... edgy laik boi
  3. 3.
    vay be, s400 sıkacak da buvvv filoyu patlatıcak beyefendi. Diyelim geminin füze engellemelerini aştın... Phalanx ciws felan şans eseri aştı servetini döktüğün tek atım roket.

Sonra? Grostonluk gemide bir yangın ve taş çatlasa 1 2 silahını devredışı bıraktın, bu sırada adamların tüm filosu alarma geçti. Adam senin ülkende iki elektrik santrali vursa şu an internetin kesilicek kıvırcık ergen nargile kafe bebesi sonra ağlıycan pubg oynıyamıyorum diye.

Lan am paparası 1. dünya savaşı teknolojisi yok karşında, karaya inip çatışmayacak bile, senin tüm ülkenin elektrik altyapısını tutamayacağın füzelerle kıracak.
    9 -18 ... edgy laik boi
  4. 4.
    Tamam muhalifiz falan diyoruz da ülke düşmanlığı yapmayın lan sokuklar. iki elektrik santrali vurmaya bir ülke düşmez cahil herif seni. Bu kadar ülkenizi küçümsemeyin siktiğimin piçleri.
    20 -7 ... alem duysun kral samsun
  5. 5.
    yarrağımın kurma kolu sen hala adamlar karaya inip çatışıcak sanıyorsun senin boş beynine ne anlatsam boş, gürcü tayyibin içini boşalttığı okullardan anca böyle kıvırcık ibneler çıkar anca.

Askeri ekipman bilmez, altyapı bilmez, savaş çıksa ülkenin ithalatı kapanınca 1 hafta hayatta kalamayacağını bilmez, adamlar hala koloni imparatorluğu, senin işgücünün tamamı adamın ülkesine çalışıyor,

sersem sikin tohumu sodexho kart var elinde bak o kart var ya fransaya para akıtıyor sen her yediğinde.

beynine sokayım senin.
    8 -20 ... edgy laik boi
  6. 6.
    Bunlar politik manevralar,kimse namlu gösterecek kadar gerizekalı olamaz.türklerin nekadar savaşçı millet olduğunu tüm dünya bilir.afrikada varlığımızı gördüler,Suriye'de tüm dünyaya rağmen üç büyük operasyon yaptığımızı herkes ağzı açık izledi.kuzey ırak kandil çöplüğümüz oldu zaten .ha savaş bu herkesten kayıp olur.ama Türkiye kolay lokma değil.
    12 -2 ... kalahari 1
  7. 7.
    Hala savaşların büyük füzeler ve uçak gemileriyle olacağını mı düşünüyorsunuz muhalif olayım derken korkak da olmuşsunuz haberiniz yok iş artık tamamen elektronik harbe dönüyor senin milyarlar harcadığın sistemlere girip çalabilir sana atılan füzeyi onlara yönlendirebilirsin.
    5 -2 ... balistik karizma
  8. 8.
    yönlendir amk laptop recai ordunla.

eğitimi sıfır müslüman ülkeden fransayı yenecek hacker çıkarıcak mal. bu muhalefet değil sik beyinli, realizm. elektronik savaşı bırak bana bir mikroelektronik transistör tasarla göreyim amın feryadı.
    2 -11 ... edgy laik boi
  9. 9.
    Burda silah uzmanı gibi konuşan sikikler görüyorum.

Arkadaşım inan bana o gemi allah değil. 2 füzeye bakar.

Günümüzde istediğin hedefi vurabilirsin. Teknoloji ve güç buna yeter.

Mesele o füzeyi atabilecek göt var mı ondadır.

Ha o göt yok o ayrı da, gemiyi Allah ilan etmeye de gerek yok.
    7 -2 ... yok herif
  10. 10.
    cahil diyor beyni kıvrımsız malak ya ahahahahahaha.
    -1 ... edgy laik boi