1. 1.
  koltuk altı kıllarını kesmeyen, parfüm kullanma kültürünün en çok geliştiği ve pahalı parfüm markalarına sahip ülkenin ,umarsız, alkolik, sıradışı ve sırf avrupalı oldukları için söylediğim cirlop gibi hatunlarıdır.
  9 -8 ... mhatmagandhi
 2. 2.
  atilla ilhan'a göre pis kızlardır. bildiğin pis, kokuyomuşlar filan. yine de, juliette binoche candır.
  5 -2 ... siyah inci yagmuru
 3. 3.
  fransızca bilmeyen insanların yanında bile çatır çatır anadillerini konuşan düşüncesiz kızlardır. aa pardon herkes fransızca bilmeli değil mi? pardon!(pağğdon diye okunuyormuş)
  7 -2 ... serin durus
 4. 4.
  dünyanın en güzel kızları, cillop gibi olurlar kendileri.
  4 -10 ... kurock
 5. 5.
  acayip derecede guzel kulturlu kibar kizlardir. gercekten cok zarifler. montreal de cokca bulunur bunlardan.

  edit: bu enrty i yazarken daha 19 yaşındaydım o zaman..fikrim yıllar içinde değişti.. güzel ve kültürlü değiller.. çirkin ve kasıntılar.. birde çok sıskalar la.
  7 -7 ... scurtel
 6. 6.
  avrupa ülkeleri güzel kızlar sıralamasında sonlarda yer alırlar. fransız kızlarına gelene kadar ne ülkelerin, ne kızları vardır. *
  8 ... beatleboy
 7. 7.
  güzellerini de gördüm çirkinlerini de ama şöyle de bir gerçek var; göz göze geldiğinizde öyle anlamlı öyle derin bakarlar ki, o bir kaç saniyelik zaman diliminde sanki sizin hayatınızı çözmüşlerdir. kendinizi o manalı bakışlardan sonra çırılçıplak ve savunmasız hissedersiniz.
  3 -4 ... kumquat mojito
 8. 8.
  yeryuzundeki en hafifmesrap, en basit kizlardir. vulevu avek mua * demeniz yeterlidir.
  6 -6 ... migfer
 9. 9.
  Genel de göğüsleri küçük olur bu fransız kızlarının.
  1 ... sibemol
 10. 10.
  flyboys filminde(fransa da geçiyor) bir geneleve düşen askerlerin çevresine 10 a yakın kız toplanır. Bu kızlardan sadece biri güzeldir. * artık gerisini siz düşünün...
  2 -1 ... zuhaaa