1. 1.
    permalı beyaz saçı olan tiplerdir.
    4 ... gokhann
  2. 2.
    (bkz: fransız ürünlerini boykot) * *
    1 ... pelvis
  3. 3.
    kendilerinin tamamen çapkın ve abaza olduğu, ve bunun paris sokaklarında ve özellikle metrosunda kızlara yiyecek gibi bakmalarıyla ve hatta bazı bazı asılmalarıyla kanıtlanmış olduğu, duş almayı sevmeyen -ki zaten bununda parfüm sektöründe bir numara olmalarına sebep olduğu belirtilir-, iç çamaşırı giymekten hoşlanmayıp bunu da gururla**** söyleyebilen, "nasıl olur da bütün bunların es geçilerek hala kendilerinin çekici olduğu iddia edilir ya" denilmesine sebep olan, insandan olmalardır*.
    (bkz: fransızlarla 3 hafta yaşamak zorunda kalmak)
    3 -4 ... chemsuk
  4. 4.
    ana dilleri gibi fransızca konusur bunlar. hatta ööle küntürlülerdir ki * cocuklari bilem fransızca konusur bunların.
    2 -4 ... leonandmathilda
  5. 5.
    taş gibi fransız kadınlarını götüren erkeklerdir.

edit: hanım abla seni de götürmüşler galiba.
    5 -8 ... kajmer
  6. 6.
    mirmir, bir kadini bile delirtecek derecede detayci, ic bayiltici ve burokrat kafalilar. hos, o egitim sisteminden gecmis de normal kalmis cok az insana rastlanir ya zaten!
    1 -2 ... narpiz cigneyen yilki ati
  7. 7.
    fransızca konuşabilen erkeklerdir. buna göre şöyle bir genelleme yapabiliriz; seksi olan erkeklerdir.
    2 -3 ... picnick
  8. 8.
    piponun en yakıştığı insanlardır. romantizmin dibine vurmuşlardır.
    4 -1 ... karin
  9. 9.
    fransiz aksanlilari cok karizma olur.
    2 ... ohrschmerz
  10. 10.
    bilen yazsın bilmeyen yazmasın* denecek başlıklardan biri. (yani ben bunu enternasyonal sahalarda top koşturan kızlara bıraktım).
    2 -1 ... basri