bugün

ben de 1'e 10 alsam benim de sesim çıkmaz. yalan yok.
onların osuruğu bize söker anca

gelir buraya türkiye çok güseeeellllll

reyis 10 numaraaaaa

o zaman çık gel lan reyizinin yanına utanmaz herif.

oğlu gemicikleriden filo kurdu

bu sürünün gıkı bile çıkmadı

ama

atatürk neden savaronayı almış deyip kuduran tipler bunlar

beyin yok

fossssuruk var.
orada tuvalet temizleyip buradaki doktorun 3 katı maaş alıyor çıkar mı gıkı amk.
normaldir. fransa, öyle almanya ya ingiltere ye benzemez bu konularda.

daha geçenlerde sosyal medya hesabından sürekli avrupa aleyhine paylaşım yapan ve 45 yıldır fransada yaşan bir vatandaşa(45 yıl boyunca vatandaşlık almaması da ayrı bir olay tabi) "köken ülkesi ile bağlarının mevcut yaşadığı yer ile olandan daha kuvvetli olduğu" gerekçesi ile vatandaşlık başvurusunda sktiri çekti adamlar...hiç acımaları yok özetle. bu nedenle oradaki arkadaşların daha uzunca bir süre sesini duymayız...
en başta benim kuzenlerim olmak üzere ikiyüzlü olmaları neticesinde meydana gelemeyen gıklardır. 4 kuzenimden yaş olarak 3.sırada olan erkek her yaz geldiğinde kafamızı ütülüyor "siz çok rahatsınız hastaneler çoh eyi tayyip başgan cennet yapmış buraları" diye. oy verme zamanı gelince orada sabahın köründe kalkıp koşuyorlar hemen akp ye oy vermek için. yazın gelip 1 ay kafamızı da ütülüyorlar güzelce.

"geri dönün artık kuzen cennet ya buralar" deyince "dönemeyiz yaeaeaeaaea şöyle oldu böyle oldu" diye 40 tane takla atıp kıvırıyorlar. hem fransayı kötülüyorlar, burayı övüyorlar hem orayı bırakıp buraya gelmiyorlar ? geçen facebook una açıktan yazdım "fransaya uygulayacağımız boykota katılıyor musun kuzen hain macron için bir şeyler yazacak mısın buraya ? eylem falan yapıyor musunuz orada" diye sordum her şeye dakikasında cevap yazan adam hala bir şey yazmadı nedense..
Orada vatandaşlık alanlar türk isimlerini bile kullanamıyorlar, ne boykotu ne protestosu.
herkes ekeneğinin derdinde olduğundandır.
fransızlar çok cins heriflerdir

öyle almanlara falan hiç benzemezler

fransa alehinde tek kelime etsinler

sat komando falan

24 saatte bular yakalar ve sktr ederler

anca buraya gelir zort zort öterler.