bugün

popüler yazar kişisidir.
çaylak olmuş üzüldüm,ben şimdi kiminle kafa yapacam.

frank lucas'ın cezasına son.
Aslında insanların ideolojilerine asla karışan bir insan değilim. Bu benim hakkımda değil zaten. Ama insan haklarını tehlikeye atan sözlere karşı tepkili olmak zorundayım.
Bana sataşmadığı sürece donuzlamayacağım bir yazardır.
iflah kesen Frank namıyla bilinen, cüssesi kamalistleri korkutan bir zeka. Hadi kamalistler bunu da açıklasın!
frank kardeşim bugün yok ,altta mı kaldı acaba.

beli kırılmadı inşallah,hep diyorum gece geç saatlerde çalışma diye.
tipini çok merak ettiğim bir yazar. 40 yaş üstüyse saçları beyazlamaya başlamış mıdır acaba.
Alıngan, hassas minnoş kalpli bi yazar. Boştur diye yazıma karşılık 1 sayfa nick altıma yazmış.
Evet özür dileyip yazdığımı silmiştim büyüklük yapıp. Ama baktım senden bi karşılık hatta hiç bi cevap gelmedi.
Kusura bakma senle sorunum şahsi değil. Tüm cumhuriyet ve Atatürk karşıtlarına kılım.
Al frenk üzümüm. Milli maçta Sırplar kazansın diye dua eden biri.üstelik adam akp il başkanlığı elemanı.

AKP personeli resmen Sırp kazansın diye twit attı. Kalbindeki düşünceyi böyle dışa vurdu
2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda final oynayan ve başarılı bir oyun sonunda Avrupa Şampiyonluğunu göğüsleyen Filenin Sultanları milyonları mutlu ederken bazılarının da tweetlerini silmelerine neden oldu. Mücadele öncesi 'Milli Takım kaybetsin' diye dua eden AKP personeli şampiyonluk sonrası paylaşımını sildi.

https://www.yenicaggazete...yi-boyle-disa-704487h.htm

görsel
trollüğün dibine vurmuş, sözlükteki gündemin %30'unu kaplayan (%25 karı kız muhabbeti, %40 mainstream siyaset, %5 diğer) islamcı taklidi yapan uludağ sözlük yazarıdır.
şu herifin feyk hesaplarını ben saymaktan yoruldum, bu feyk hesap açmaktan yorulmadı. tabi, karma berbat durumda olunca sürekli feyk hesap açmakta buluyor çareyi zavallım..
Ay çen gene mi çaylak oldun!?!)))
Ay çeni kızdıydılayda çen küfürler mi ettin!?)))
Kıyamam kız sana!)))
Ama dert etme, yan hesapların tonla nasıl olsa...
Kız bana bak, o değilde, sensiz tadı olmuyor buranın. Yönetici abilerine yalvar, malvarda hemen kaldırsınlar şu çaylaklığını... Özledik kız seni!!))
Ay kıyamam çaylak yobazım benim!)))
fenerli radikal ile benim gibi gs'liyi aynı kişi zanneden kişi.
fake hesap iması yapıyor.
hiçbir delili de yok.
şeyh badesinin yaptığı kafayı iyi görün.
uzunca bir süredir çaylak olan bir yazar.
--spoiler--
geçen sene sana beddua ettim diyince özele damlayıp yaptığı hatanın farlına geç vardıktan sonra özür dileyip af dileyen zevat.
--spoiler--
nickaltıma aynen bunları yazmışsın. senin bedduandan korkan senin gibi olsun. itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. kendini ermiş, evliya falan mı sanıyorsun? sen rica ettin diye insanlık yapıp sildim. Yoksa resim osmanlıdan tarihi bir minyatürdü.
mahlama başlık açanların en büyük düşmanı olan yazar.
Bana kırılmış ve haklı olan yazar. Ben kimin ne düşündüğüne bakmam ve içimden geçenleri dan diye yazarim.

Şuradaki sakalasmalari bile yanlış anlayanlar var.

Kırdıysam kusuruma bakmasın.

Ben karşımdaki ki. olursa olsun, once saygı duyuyorum. Bu herkese böyle.

Evet.
bir yazar.
ne yazık ki kendisi gibi düşünmeyenler hakkındaki üzücü çıkışlarına devam ettiği görülerek üzen yazar. saygılarımı sunarım.
hem akp' li hem galatasaray düşmanı olarak donuz listesine eklenme özelliklerine fazlasıyla sahip yazar. ekledim gitti. rahatladım.