bugün

Yazdığı radikal ve nefret içerikli entryler yüzünden rumuzu başlıkta zikredilen şahsın ulu sözlükte istenmemesi durumudur.

Bak adamım fikirlerine saygı duymak için kendimi gerçekten çok zorluyorum ama sen bu memleketin iyiliğini isteyen birisi değilsin. Bu yüzden sana saygı duyamıyorum.

Biz akp yi ve o zihniyeti istemiyoruz neden biliyor musun? Çünkü sefalet içinde yaşıyoruz. Sen bir yerlerden maaş alan bir troll isen de bu işi bırak sana burdan açık çağrı yapıyorum aldığın paranın tamamı haram para ve bu haram işi yapmayı derhal terket senin ve tabiki bizim iyiliğimiz için bunu yap.

Hiç bir siyasi oluşum baki değildir bu akp de bir gün gidecek bitecek. Bu kadar bağnaz olmayın her insan hata yapar. Kimse hatasız değildir.

Ben sana git şu partiye veya şu şahsa oy ver de demiyorum bunu kimse diyemez sadece olanı görmen de yeterli ama artık malum şahsın memleketi batırdığı alenen ortada. Sadece dolar ve Euro fiyatları bile yeterli bir gösterge enflasyon hayat pahalılığı vs bunlara girmiyorum. Bu memlekete yazık etmeyin hiç kimse vazgeçilmez değildir. Bu güzel memleket başka insanlar tarafından da çok güzel yönetilebilir. Bak beğenmezsin bir sonraki seçimde oy vermezsin bu kadar basit. Kimsenin kimseden nefret etmesine gerek yok.

Sözgelimi senden ve senin gibilerden beklentimiz şu bir başkasına oy ver, memleketi düzeltsin, baktın eğer memleketi tekrar batırma niyetinde, ki bu durum konuşmasından kimlerle görüştüğünden aldığı kararlardan çok rahat anlaşılır(düşün mesela Taliban denen terör örgütü üyeleri bu memlekette misafir edildi) böyle bir durumu gördüğünde artık o kişiyi baban da olsa desteklemeyi bırak sana çuvalla para da verseler bırak, çünkü bu memlekette milyonlarca insan yaşıyor böyle yaparak herkesin hakkına girmiş oluyorsun. Ahiret var hatırlatmak isterim.

Malum şahsa oy vermeyen ve onu o makamda istemeyen insanları da hainlikle teröristlik ile suçlama biz de bu memleketin evladıyız ve memleketimiz iyi yönetilsin refah içinde yaşayalım güzel şeyler olsun istiyoruz. Dış güçlerden vs bir yerlerden emir almıyoruz. Sen alıyorsan bilemem. Öyle isen bu memlekete ihanet etmeyi bırak ve bunu sessizce yap ki kimse bilmesin. Hiç bir şey için geç değil.

Saygılar sunuyorum azizim…
Bence de persona non grata.