bugün

bir yazar ama ön sıradan yazardır.
sevmem kendisini ama sözlükte olması iyi oluyor. Arada bir yazılarını okuyup allaha ve halimize şükrediyoruz.
görsel
görsel
Tramessi olabilir dikkat.
görsel

Emin misin mk ?.

dini bütün diye ortalıkta gezen müslimlerin, eşcinsellik uygulaması hornet'te gaylik yaptığını ifşalardım ama değmez.

Şu dünyada gizli ibinelik en çok müslüman memleketlerinde ne hikmetse...
görsel
Çakkallarla dans eden zevat.
Ne zaman girsem sözlüğe bu çocuk yasaklı. iyestacım da bu içerideyken sürekli temiz çamaşırla, uzun marlboro taşıyor. Kendine acımıyorsan, iyestamıza acı da az kurtlanma. Ya da iyice kurtlan, şutlan da kafamızı dinleyelim.
Çaylak olmuş zevat

görsel
haksız yere çaylak oldu ise çaylaklığının açılması gereklidir.

neden çaylak oldu bilmem ama hukuk insanı olarak kimseye haksızlık yapılması bize doğru gelmez.
görsel
Çaylak olmuş yine.
Yeni akit okuru sanırım.
Bıktım yazardır.
Çocuk çaba bile harcamıyor.
Aynı dört cümleyle, aynı dört yazarı sürekli troll'lüyor.
Frank belki kendini geliştirecek, ileri düzel troll'lükler yapıp hepimizi mest edecek, potansiyelli çocuk aslında, ama gerek kalmıyor gelişmesine. Çünkü her oltayı attığında, aynı dört sazan atlıyor oltaya.

Öfffff, bıktım yeaa.
Çaylak oldugu zaman fake hesaplarından kendini övüp artılayan sonra da utanmadan beni kemalist teorisyenin fake hesabı ilan eden yazar.

görsel
dün ulunun en iyi 3 yazarı başlığında ismimi yazdı.

teorisyeni oda benim gibi sevmiyor.

farklı görüşte olabiliriz ama kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum.
görsel
Yav siz ölmediniz mi geçen hafta cenazenizi kaldırmadık mı

icardi amel defterinizi kapatmadı mı aq.

Hala cik cik ötüyor sunuz.
daha 6 ay önce koyduğumuz zaman her zaman ki gibi ortalıktan koybolmuştun şimdi bi galip gelince mabadınız mı kalktı ha?
kendisi trol ordusunun bir neferidir. yakın zamanda surili kardeşleriyle birlikte ülkeden kaçmasını bekliyoruz.
bu vatanın gerçek evlatları bizleriz. burada 2 seçim bir evet hayır oylaması 2 yerel seçim görmüş frank kaçmamış 4 ay sora kaçacak öyle mi. allahın zavallısı senii..
Doktorlar kendi haline bırakın dedi.

Saygılar sunuyorum azizim…
Aktroldür siyasi entry başına 20000 TL trol meblası almaktadır.
vurun lan daha ölmdi yazarıdır. gerçi frankı üç beş yoluk çapsız kemoşlar mı öldürecek amk..
Sözlüğün popülaritesi yüksek bir yazarıdır.

Ünü sözlük dışına taşımıştır.

Doğruları yazar.
varsayımla düşünceyle tahminle olmuyor bu işler bebeğim aha bu dersin kanıtlarını korsun yoksa müfteri olursun. hem 100 giriyle sen kimsin ki bana fetva veriyorsun asıl sen fake olbilirsin.

utanma gel ana hesabından yaz.
dün açılan fake hesapla adama saldırıyor buda. seb delikanlı olsan sahte hesap kullanamazsın zaten.
güncel Önemli Başlıklar