bugün

Formata aykırı olmadıkça eleştiri barındırmakta özgür olan başlıklardır.
sen küfürlü başlık açarsan olacağı odur. çaylak olmadığına şükretmen gerektiği yerde birde zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun pis herif. sen böyle devam et kırılma noktasında neler olur bilmem.
Formata aykırı değillerse silinmeleri yanlış olan başlıklar. Lütfen hakaretsiz eleştiri hakkımıza saygı duyun.
--spoiler--

çaylak olmadığına şükretmen gerektiği yerde

--spoiler--

meali : bdv yi açtım özelden mesajda gönderdim abiler gelsin icabına bakarlar 1-2 saate.
ben sana hiçbir zaman pislik yapmadım ilk pisliği sen yaptın haliyle karşılık verdim durmadaqn nikime başlık açan sensin osuruk sesi atıp 20 gün çaylak olan gene sensin bunlardan ders almıyorsan kırılma noktasında ders veren birileri çıkar ibrahim demedi deme.
et ne mesajım varsa sana hiç mesaj bile atmadım yalancı herif bak mesajlşarı atmazsan adam değisin.
sozluge hayatin anlamiymis gibi yaklasmayin.
buradaki cogu kisinin hayatta hicbir varligi, basarisi olmayan, tum komplekslerini sozluk gibi hayal ve sanal ortamlardan tatmin eden insanlar olduklarini unutmayin.
o kadar zavallilar var ki burada, dedemin leventte servet degerinde evleri var derken tavuk doner icin cebinde parasi olmayan insanlar.
ee ne var onda 2021 de atılan senin attığın mesaja verilen cevap.

ilk mesjı kim atmış onu yaz görselini at.
devşirme olmasan islam dinine bu kadar saldırmazsın. sen erzurumda yaşayan devşirme birisin hayatı ben kadar bilemzsin her kim işi gücü islama saldırmak bilin ki ecnebidir.
mevzumuz hadis değil o ayrı bi balşıkta tartışılır konuyu saptırma? ilk mesajı kim atmış pislik yapğmış sen kaç kuruşluk herifsin benim zikriyatımı değiştireceksin ? ben buyum ne yazıyorsam odur beni değiştirmeye kimseni,n gücü yetmez hele bu yaştan sonra feriştahının gücü yetmez. işine gelmiyorsa eksile geç istersen seri eksi ver veya sıama yaptığın zevatlara mesaj at onlarda eksilesin.
kemalistlere kemoş derim var mı itirazın git adliyeye bana kemoş dediler diye dava aç..
ben perdah çekmem edebiyatta yapmam bak memlekete gedim 20 gündür burdayım 2 ay kalıcam neden geldim sanıyorsun mahkemem olduğu için buradayım şaka yapmıyoırum git mahkemeye ver beni aksiyon ortamı olusun siz gibi tipler için mahkemeye gitmek ben için gurur vericidir kemoş.
--spoiler--

mahkemem olduğu için buradayım

--spoiler--

at bakalım duruşma zaptını veya tensibi isimleri kapatıp ne davasıymış o bir görelim.
sen aradan çık küçük adam.
tıraş tabi her zaman olduğu gibi anlaşıldı. neyse hadi sen devam et fındık.
laf salatası yapma kripto? git mahkemeye ver beni yazdım sana onu yapamıyorsan ne yazdığım seni ilgilendirmez seninde ne yazdığın beni ilgilendirmez.

daha da olmadı 7 / 24 eksile beni.