bugün

"efsaneler ölmez sadece çaylak olur" sözünü akla getiren, başlığı okuduktan sonra azılı kamalislerin bilene başlarını bir öne, bir arkaya salladıktan sonra "adam doğru söylüyo, frank gerçekten de sözlükte büyük bir başarıya imza attı, bizim hayel bilene edemeyeceyimiz bir sözlük efsanesi haline geldi" diyerek hak verecekleri efsane olma durumudur.

illa ki bu sözlerime tepki koyacak, bir elinde cımbız diyer elinde ayna kaşlarını alırkene satırlarımı okuduktan sonra harekete geçip aksini iddiya edicekler çıkacaktır lakin unuttukları bir şey var zira ne demişti şayir, "rüzgar frank dan sadecene toz alır" demişti. saygılar kıral, saygılar. döneceyin günü iple çekiyor, gün sayıyoruz. zira sen ve ölümsüz fikirlerin biz marabalar için bir yaşam gettosu haline geldi. hofff!!!
görsel
kaldığı yerden tekrar "start" demiş, ilk işi gelir gelmez, "beni onunla bununla karıştırma" diyen travestilere makattan ayar vermek olmuş. eyvallah kral eyvallah. sana yakışan elbette buydu.

ayrıca, ne demişti dizelerinde şayir, "racon kesmiyorum, kaffa kesiyorum" demişti. (#44897638)
“ eğer bu efsaneyse ben fc barcelonayım “ deme isteği uyandıran niteleme. Efsaneye bak. Pöh !
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.