1. 1.
  https://www.youtube.com/watch?v=MXy95iXf6zs+

  dış mihraklar diyor diye erdoğan ile dalga geçerdim. biz, fransa da seçim ne zaman kim kiminle, hangi parti hangi partiyle yarışıyor ya da ittifak halinde bilmeyiz. en çok haber kanallarının haber programlarında 3-4 dakika seçim sonuçları haber olur olmaz. en çok abd seçimlerini takip ederiz. hepsi bu.
  ama bu adamlar yememiş içmemiş üst üste iki gece 45 er dakikalık programlar hazırlamışlar türkiye deki yerel seçimlerle ilgili.
  konuk olarakta fetö bağlantılı ahval gazetesi editörü yavuz baydar ( yavuz beyi bilen bilir zaten), diğer konuk ise paris te yaşayan sosyolog deniz bağrıaçık. kendisi zaten twitter dan tarafını her zaman destekler. bahar geldi diye gülücükler atmasıyla ünlendi.

  seçimden bir gün önce alman parlamentosundaki bazı vekiller hdp yi destekliyoruz başarılar siz istanbul da ne yapacağınızı biliyorsunuz diye yayınlar yapar, sosyal medya hesaplarına yazarlar. seçim bitmeden ve bittikten sonra fransa, türkiye yerel seçim programı yapar hem de bir fetöcü ve bir ypg sevdalısıyla.

  cidden her yanı hain sarmış.
  1 -1 ... inderex