1. 24.
    valla ben 30 küsür yıllık fenerbahçeliyim.
    2000 sonrasında puan durumuna göre takım değiştiren amcıklardan olmadım. hele hele feyk hesap açıp dandik sözlükte ilgi dilenen yavşaklardan hiç olmadım.

bendeki taşşak sende yok. zorlama.
    senle çok ayrı seviyelerdeyiz.
    1 -1 ... fran
  2. 25.
    fenerbahçe düşmanlarını bağırtmak için sözlükte takılmaya devam edecektir.

çaylaklık, silik olmak falan sikimde değil. ne olursa olsun buradayım. sadece bunun için. alayınızı bağırtacam. sucuk ekmek alıcam diye kandırıp ağlatacam. faruk peker'in müjde ar'ın götünü ellediği gibi elleyecem hepinizi.
    1 -7 ... fran
  3. 26.
    Menermahcezede bir yazar.

Olsun. Her kuşun başına gelir bunlar aglamahHahhahah
    3 -1 ... tenet
  4. 27.
    fran
    3 ... traveler of secret moments
  5. 28.
    fran
    4 ... james earl cash
  6. 29.
    Geçen gün bana küfrettiler siz gittiniz o kişinin nick altına yazdınız diye Kadın yazarları özel mesajla rahatsız ediyordu. Dün ana avrat kendisine düz gittiler küfür edenler erkek olduğu için gıkını çıkaramadı. Böyle tipler bir de bilmiş bilmiş yazmıyor mu. Aklı yok fikri var işte.

O erkeklere niye cevap veremedin korktun mu?? Tam bir kamil. Yazık.
    8 ... lara croftt
  7. 30.
    omurgasızların ve fenerbahçe düşmanlarının korkulu rüyası.

eğer omurgasız ve fenerbahçe düşmanı değilseniz fran'dan korkmanıza gerek yoktur. fran sizin dostunuz olmaz ama sizi ezmez. fran kankacı değildir ama iyiye iyilik kötüye kötülükle anında karşılık vermeyi iyi bilir. haksızlık yapmaz. birileri gibi erkekliğin havasını atmaz bizzat o erkekliği yapar. izletir.

fran'a küfür edenler ya mesajda ağlarlar ya da hesaplarını silip kaçar giderler. kaçanlara, ağlayanlara laf söylenmez, savaşmaya değmezler. kuyruklarından tutulmuş fare gibi olanlara kılıç çekilmez. en fazla bir köşeye atılırlar.
    -5 ... fran
  8. 31.
    Özel mesajla beni rahatsız eden sivilceli velet. Donuz.
    1 -1 ... lara croftt
  9. 32.
    Aaaaa sapık.
    1 ... karton toplayan cocuk