1. 1.
  (bkz: hüsran)
  2 ... pantalassa
 2. 2.
  (bkz: dabbe)
  2 -1 ... carandiru_tsn
 3. 3.
  (bkz: the new world)
  $erefsizim sırf fragmanına bakıp gitmiştim.bi .oka da benzemeyen bir filmdi.yarısında bıraktığım tek film oldu ayrıca.
  4 ... eru
 4. 4.
  yapımcı ve yönetmenin annensini gözümün önüne getiren filmlerdir
  -1 ... neomtxmca
 5. 5.
  (bkz: fragmanı rezalet olan filmin güzel çıkması)
  ... muhasebeye giris
 6. 6.
  hayatımın kadınısınfilminin fragmanı bir godum hacı müthiş. bir yanda uğur yücel, diger yanda türkan sultan var. arkadanda vermişler orhan baba'nın akşam güneşini. ohlamaya baslamısın sinemanın ortasında arkadas uyandırdı "müdür daha film baslamadı bu orgazm da neyin nesi?" diyerekten. iple çektim filmi, kaç paket sigara bitirdim beklerken, kaç gece uykusuz kaldım heyecandan bilmem. neyse gün geldi cattı sabahın korunde kargaların gayfaltı vakti gittim izlemeye. ha basladı ha baslayacak dunya kadar da kaydım film öncesi verilen fragmanlara. neyse film basladı dedim sanat filmidir belki daha sonra girer atraksiyon ama yok. ara verildi ev arkadasım ben sıkıldım gidelim dedi benim içimde hala bir umut var. dedim oğlum adam akıllı hemen havaya sokmadı bizi ikinci yarı zehir olur dedim ama bok yemişim sonra farkettim. daha film bitmedi bizimki bir basladı beni kayıslamaya altı gün susmadı millet allah inandırsın. neyse buda bana ders oldu. bundan sonra fragmana bile bakmadan gider oldum sinemaya.
  ... bengbeng
 7. 7.
  genelde komedilerde yaşanan durum. bütün güzel espriler fragmanda verilir. filmden sonra zoraki bi gülümsemeyle dumur halde çıkarsın.
  ... biraslanmiyavdedi
 8. 8.
  (bkz: the village)
  ... gore gori chapa tipa rota hey
 9. 9.
  genelde filmin en güzel ve dikkat çekici sahnelerin fragmanda yer alır. filmin iyi olduğu düşünülüp gidildiğinde ise de böyle bir durumla karşılaşılır.
  ... antisocial
 10. 10.
  kesinlikle ve kesinlikle night watch.
  ... enes