1. 1.
  Biri sol diğeri sağ yandaş medyadır

  ikisininde kapanmasını diliyorum.
  -7 ... hedef benmiyim tayfun
 2. 2.
  Fox tv tarafsızdır, a haber gücü elinde tutanlara yandaş bir kanaldır. A haber güvenilmezdir, algı operasyonu konusunda profesyoneldir, yalan haberi ilke edinmiştir.

  Evet fox tv mümkün olduğunca tarafsız. Siz tarafınızda olmasını beklediğinizden beklentinizi karşılamıyor sanırım.
  -3 ... bendekalanlar
 3. 3.
  Fox tv ana akım medyadır

  A haber yandaş medyadır.

  Bu ayrımı yapamayanlar için açık adres veriyorum:

  (bkz: Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi)
  3 ... muhendis tarihci
 4. 4.
  fox haber vatandaşın cebini düşünür, a haber hükümetin cebini.

  fox haber kaynaklı yayın yapar, a haber gta hilelerini darbe şifresi diye yayınlar. battlefield oyun görüntüsünü afrin operasyonu şeklinde sunar.
  2 ... kafam bir milyon
 5. 5.
  fox genel içerikli bir kanaldır. yani sadece haber kanalı değildir. dizide, sinemada, yarışmada yayınlar. ama ahaber haber kanalı görünümünde propaganda kanalıdır. akp'ye destek olmak için kurulmuştur. amaçları habercilik değil iktidarı desteklemek muhalefeti çökertmektir. bu uğurda asparagas haber yapmayı, iftira ve çamur atmayı kendilerine borç bilen bir kafa yapısı vardır. fox haber yandaş olmak yerine herkese hitap eden bir habercilik anlayışı içindedir. mesela benzine zam gelmişse diğer kanallar gibi fiyat güncellemesi demez direkt olarak zam der. yandaş kanallar akp'nin suçlarını örtmeye çalışırken fox haber şu gün şu tarihte şu oldu der bu yüzden de akp'li kesim tarafından sevilmez topa tutulur.
  ... alininki