bugün

premier lig maçlarını katleden sunuculardır. anlatım bozukluğu had safhada. insanı maç izlemekten zevk alamaz hale getiriyorlar.
senin benim gibi yurdum insanıdır. pozisyonun heyecanına kapılıp muhabbeti kesen spikerdir.
ingilizcenin yazıldığı gibi okunan bir dil olduğunu düşünen sunuculardır. futbolcuların isimlerini öyle bir söylerlerki maç izleme zevkini bile elinizden alırlar.
kulübede oturan tuncay'ı sahadaki oyunculardan daha fazla telaffuz eden bünyelerdir.
bir de bunların startv versiyonu vardır allah muhafazadır. (bkz: ertem sener)
chelsea maçlarını rezil rüsva eden sunuculardır.
(bkz: bunlarda allah korkusu da yok)
23 subat 2008 liverpool middlesbrough maçını katleden sunuculardır. *
kendilerinden kurtulmanin tek yolu aninda digitürk 70. kanal fox sports'a zap yapmaktir.
cidden dövülesi tiplerdir. ama 50 yıl maç anlatan duayen halit kıvanç'ın sevilla maçındaki yorumları aklıma geldiğinde, "onlar da insan" demek suretiyle sakinleşmeyi türk futbol medyasına borç bilirim.
insana tv nin sesini kıstıran spikerler.
"ofsayt var mı yok mu?" sorusunu sorma konusunda üzerlerine olmayan fox tv personeldir. buradan fox tv yöneticilerine sesleniyorum, kaça çalıştırıyorsunuz bu arkadaşları bilmiyorum ama ben 2000 ytl net maaşa (üç ayda bir ikramiye de olacak ama) gelir babalar gibi anlatırım hasta olursunuz. *
okay karacan ve murat kosova ile seyir zevki katbe kat yükselen dunyanın en muhteşem liginin maçları şu sıralar balçık seviyesindeki sunuculara emanet edilmiştir. ulan fikret engin bile daha dinlenilebilir spikerdi be! ben bu kapitalizmin ta amına koyayım.
(bkz: bilgehan demir)