bugün

ihmal eksikliğinden dolayı bugün veya yarın yaşanabilecek muhtemel depremde yine çok sayıda insanın hayatını kaybedeceği elazığ'da kovulma olayı.
Karşılığında kaç kilo makarna almışlar?
Şu videodaki ayakkabıları bile birbirine eş olmayan abla fox'a konuşacağım demişti. O yüzden kovmuşlardır.

Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır.
Elazığ'a CHP'liler ne yüzle gitmişler acaba merak ettiğim doğrusu.
yüzde 90 ı çomar olan il de şaşırtmayan durum. vala devlet bunları çadırda yatırıyor gram üzülmüyorum. herkes hakettiğini yaşar.
yalan yanlış haber yaparsa kovulursun dedirten durumdur. dua etsinler dayak yemediklerine.
Önceden yediği hurmalar şimdi fox'u tırmalar diye boşuna dememişler. Ama ne olursa olsun yapılmaması gereken bir davranıştır.
Allahdan bu yavsaklara
Depremden sonra 5 kuruş yardım yapmadım..
Şimdi diyorumki
Iyikide yapmamışım...
Yüzsüz yandaşların Elazığ'a chp'lilerin ne yüzle gittiğini sormasına vesile olan rezalettir.

Valla depremi kılışdar'ın tetiklediği herkes biliyor ama rezil olmanın mümkün olmadığı, utanmanın sözlükten silindiği bu ülkede gitmişler diye laf etmek abesle iştigaldir efendim.

Yani şimdi sucukçu muhasebecisi soma'ya gitmedi mi? Üstelik o ocakları yamyamlara peşkeş çeken kendisi, doğru düzgün denetlemeyen bakanlık ise kendi Hükümetinin bakanlığı idi. Gitti, laf etmeye cesaret eden bir kaç kişiyi hem kendisi, hem adamları dövdü filan falan... Yani gitmese miydi? Utansa mıydı? Türkiye'de? Geçiniz efendim geçiniz...

Sahi, Elazığ belediyesi kimin? Kılışdar'ın mı? Kerpiçten apartmanlara o mu ruhsat verdi?
Depreme üzülmemiş birisi olan beni şaşirtmayan öküzlük. Yaşadığınız mağarayı sikeyim.
Kanalımı üzmeyen dışlanma olayıdır.

iki üç güne cumhuriyet, sputniknews, sözcü, birgün, bbc türkçe, independent türkçe, euronews türkçe de ajitasyon haberlerinizi göreceğim.

Ve bende burada çatır çatır paylaşacağım.
Fox tv olmasa gizli saklı çevrilen işleri nerden öğreneceğiz
Akp medyası herşeyi saklıyor milletten. Fox harici hepsi akpnin elinde bıktık usandık
doğruları kimse bilmesin diye mi ? yandaş tv gibi figüran kullanmamışlar demek ki.
Tokatlamışlar kemalik fox tv yi. Öyle yalan haber yaparsan böyle kıçına tekmeyi yersin işte. Evet.
yalaka kanallarda gösterilmeyen perişanlığı gösterdikleri için akpli çomarlar tarafından kovulmuşlardır.
elazığ halkının ülke gündemini iyi etüt etmesi durumudur.
Çomarın biri kendisine vazife çıkarmış, kafasına göre muhabir kovalıyor. Olayın özeti bu. Zaten olayın hem başını hem sonunu belli eden bir diyalog da yok ortada.