1. 11.
    Yüzsüz yandaşların Elazığ'a chp'lilerin ne yüzle gittiğini sormasına vesile olan rezalettir.

Valla depremi kılışdar'ın tetiklediği herkes biliyor ama rezil olmanın mümkün olmadığı, utanmanın sözlükten silindiği bu ülkede gitmişler diye laf etmek abesle iştigaldir efendim.

Yani şimdi sucukçu muhasebecisi soma'ya gitmedi mi? Üstelik o ocakları yamyamlara peşkeş çeken kendisi, doğru düzgün denetlemeyen bakanlık ise kendi Hükümetinin bakanlığı idi. Gitti, laf etmeye cesaret eden bir kaç kişiyi hem kendisi, hem adamları dövdü filan falan... Yani gitmese miydi? Utansa mıydı? Türkiye'de? Geçiniz efendim geçiniz...

Sahi, Elazığ belediyesi kimin? Kılışdar'ın mı? Kerpiçten apartmanlara o mu ruhsat verdi?
    6 -2 ... rumeli71
  2. 12.
    El aziz'in aziz insanları işini bilir.
    4 -2 ... kafakoparanus reis
  3. 13.
    Depreme üzülmemiş birisi olan beni şaşirtmayan öküzlük. Yaşadığınız mağarayı sikeyim.
    5 -2 ... maviyakacak
  4. 14.
    Kanalımı üzmeyen dışlanma olayıdır.

iki üç güne cumhuriyet, sputniknews, sözcü, birgün, bbc türkçe, independent türkçe, euronews türkçe de ajitasyon haberlerinizi göreceğim.

Ve bende burada çatır çatır paylaşacağım.
    2 -1 ... traveler of secret moments
  5. 15.
    Fox tv olmasa gizli saklı çevrilen işleri nerden öğreneceğiz
    Akp medyası herşeyi saklıyor milletten. Fox harici hepsi akpnin elinde bıktık usandık
    3 -1 ... lenova
  6. 16.
    doğruları kimse bilmesin diye mi ? yandaş tv gibi figüran kullanmamışlar demek ki.
    3 -1 ... teflon
  7. 17.
    Tokatlamışlar kemalik fox tv yi. Öyle yalan haber yaparsan böyle kıçına tekmeyi yersin işte. Evet.
    2 -3 ... kemalist tokatlayan
  8. 18.
    Komple ülkeden kovulacağı günlere vesile olmasını temenni ediyoruz.
    1 -1 ... ulusoy25
  9. 19.
    yalaka kanallarda gösterilmeyen perişanlığı gösterdikleri için akpli çomarlar tarafından kovulmuşlardır.
    ... muhittin dayi
  10. 20.
    elazığ provokasyona izin vermemiştir.
    helal olsun.
    1 -2 ... rall