1. 1.
    artık içimizi karartan şey.
    işsizlik, yoksulluk, yolsuzluk, atanamayan öğretmenler, eyt falan.
    bu ülkede yüzde 15 işsizlik varsa yüzde 85 de işlilik var. neden o yüzde 85 i konu etmiyorsunuz da yüzde 15 lik halkın küçük bir bölümünü sunuyorsunuz ınsanlara.

yine aynı şekilde atanamamış 1 milyon kişi varsa atanmış 50 milyon kişi var.

yaa gerçekler acıdır işte böyle fos tv.

şükretmeyi öğretin insanlara biraz. münafıklık yabmayın.
    15 -8 ... tengir budun
  2. 2.
    Bu bize yahudi kanalının dahi sözde "yerli" kanallardan daha dürüst olduğunu gösterir...
    7 -3 ... suleyman sebili
  3. 3.
    Arkası güçlü olduğu için hala ayakta kaldığını düşünüyorum Türk şirketi olsa idi çoktan koltuğuna ver dombırayı diyenler gelirdi.
    2 ... hotan45
  4. 4.
    Pes. Neredeyse bütün kanallar hep aynı yalanları anlatıp milleti uyutuyor. Fox tv böyle yapmadığı için beğenilmiyor. Kraldan çok kralcılar yüzünden medya da öldü. Bir tek bu kanal kaldı ona da göz dikiyorlar.
    5 ... weberfoucault
  5. 5.
    Gerçekleri hazmedemeyen ak itler gidip a haber izleyebilir, görmek istediğiniz illüzyon sahte gerçeklik ego masturbasyonunu orada yapabilirsiniz.
    4 -3 ... shadowassasin
  6. 6.
    dedemin mezar taşını dahi okuyup anlamaz durumdayım, lütfen bundan bahsedilsin asıl sorunumuz bu.
    2 ... husamettin cintonik
  7. 7.
    Sana günde 3 doz a haber yazıyorum evlâdım.
    3 ... abaninaltindakisopa
  8. 8.
    kafanızın karpuz gibi yarılmasını istiyorsanız 15 dakika fox tv izledikten hemen sonra atv veya ahaber açın. ülkenin gerçeklerinden bir anda alice harikalar diyarına geçince kafanız böyle ortadan çatırdayan karpuz gibi yarılır.
    2 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Yerli doğal gazı anlat, yerli otoyu anlat, görkemli saraylarımızı konu et. Mal yemin ederim mal bu kanal.
    3 ... lipsos
  10. 10.
    Yoo gösterilmiyor.
    -1 ... pidder dines