bugün

artık içimizi karartan şey.
işsizlik, yoksulluk, yolsuzluk, atanamayan öğretmenler, eyt falan.
bu ülkede yüzde 15 işsizlik varsa yüzde 85 de işlilik var. neden o yüzde 85 i konu etmiyorsunuz da yüzde 15 lik halkın küçük bir bölümünü sunuyorsunuz ınsanlara.

yine aynı şekilde atanamamış 1 milyon kişi varsa atanmış 50 milyon kişi var.

yaa gerçekler acıdır işte böyle fos tv.

şükretmeyi öğretin insanlara biraz. münafıklık yabmayın.
Bu bize yahudi kanalının dahi sözde "yerli" kanallardan daha dürüst olduğunu gösterir...
Arkası güçlü olduğu için hala ayakta kaldığını düşünüyorum Türk şirketi olsa idi çoktan koltuğuna ver dombırayı diyenler gelirdi.
Pes. Neredeyse bütün kanallar hep aynı yalanları anlatıp milleti uyutuyor. Fox tv böyle yapmadığı için beğenilmiyor. Kraldan çok kralcılar yüzünden medya da öldü. Bir tek bu kanal kaldı ona da göz dikiyorlar.
Gerçekleri hazmedemeyen ak itler gidip a haber izleyebilir, görmek istediğiniz illüzyon sahte gerçeklik ego masturbasyonunu orada yapabilirsiniz.
dedemin mezar taşını dahi okuyup anlamaz durumdayım, lütfen bundan bahsedilsin asıl sorunumuz bu.
Sana günde 3 doz a haber yazıyorum evlâdım.
kafanızın karpuz gibi yarılmasını istiyorsanız 15 dakika fox tv izledikten hemen sonra atv veya ahaber açın. ülkenin gerçeklerinden bir anda alice harikalar diyarına geçince kafanız böyle ortadan çatırdayan karpuz gibi yarılır.
Yerli doğal gazı anlat, yerli otoyu anlat, görkemli saraylarımızı konu et. Mal yemin ederim mal bu kanal.
Yoo gösterilmiyor.
Dogruları gerçekleri görünce zoruna giden insanların kanalı karalaması çok normal.
Tabii ki gösterilecek. Tabii ki ülkede iyi şeyler olurken kötü şeyler eleştirilecek. Gösterilmesi, ülkenin eleştiri alması ülkeyi geliştirir. Devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ego kasmak isteyen a haber açabilir.
show haberde cinayet izlerken daha çok sinirleniyorum en azından ülkenin acı yüzünü bu kanallar gösteriyor.

ayrıca bir kadın öldüğünde erkek şiddeti deyip feministlerden prim kazanmazsanız sevinirim haber kanalları çünkü kadın cinayetleri feministlerin umurunda değildir onlar için önemli olan tek şey kendilerine kadın denilmemesi ve ataerkil sistem.

ataerkil sistemi de ataerkil sisteme şikayet etmek çok komik.
beğenmeyen a habere izlesin.
fox tv'nin kendi çalıp kendi oynaması olayıdır.
olanı göstermesidir normal yani .
olmayan bolluk ve refahı gösterenlerden iyidir. en azından millete bir acaba dedirtiyor.
Farkındalık yaratmak içindir. Bakın ülkede orta sınıf yok artık mobilite de mümkün değil. Artık alt sınıf ve zenginler var. Ve alt sınıf çoğunluğu oluşturmakta. Konuşan kuş, evcil yılan gibi absürt şeyler paylaşıp dikkat dağıtan ATV yayınlarından iyidir.
a haber gibi uçurup şahlandırmıyor. ver mehteri ver mehteri. ekonomi zaten boktu pandemi borum bok yaptı. işverene iş yok ki işçiye istihdam olsun.

onu geç markete mi gidiyorsun pavyona mı belli değil. 1 sene önce 2 market arabası ürün alıyordum 600 tl tutuyordu. şimdi kasiyere selam ver 50 tl. doğalgaz faturası uçuyor zaten.

buarada artık haberlere bakmıyorum. cinayet, şiddet, kötü ekonomi, virüs insanın psikolojisini bozuyor.
Ben a haberi ve fox u dönüşümlü olarak izleyip dengeyi kuruyorum. Bir tarafımı mehterle refahatla, yükselen ekonomiyle şahlandırırken, diğer tarafımı da yoksullukla, açlıkla terbiye ediyorum.
Aslında devlet kanallarının pek göstermediği ve yalan yanlış anlattığı şeyleri göstermesi bazen abartıp gereksiz saçma sapan şeylerin olması.
gerçekler acıdır. biber de acıdır. o zaman gerçek biberdir.
Bunlar hep dıj güşler.
Çok yanlıştır.

Habire Sucukçu muhasebecisi han efendimizin saraylarını, uçaklarını gösterseler daha iyi olurdu.

Ciddiyim...
Aslında hepimiz yalıda yaşayıp portakal suyuyla kahvaltı yapıyoruz.