bugün

Arada bir kızıyorum sizede. Tam olarak neyin peşindesinizki..... Tarafsızız ayağına yatmayın ufak ufak stara kaçıyorum özellikle ismail zamanında.
Gavurun kanalı. 31 mart akşamı sık sık izmire bağlanacak kanaldır.
türkiye de izlenecek tek haber bülteni.
iddia ediyorum aktroller bizden daha çok izliyor.

Korkunun ecele faydası yok akitler.
türkiyedeki tüm haber kanalları ve ana akım haber kanallarının izlenme oranını topla, hıh iste ondan fazla izleniyor fatih portakal.

tanım, on numara ana haber bülteni.
Ekrem imamoğlu nun seçim ofisi gibi taraflı habercilik yapan TV kanalı.

Sorarsan bunlar tarafsiz,
Ahaber taraflı.

Yersen.

Millet bunlara 23 Haziran'da atacak tokadını.

Ayıp yahu.
A haber izle o zaman. Herşey güllük gülistanlık, dünyadaki en başarılı ülke ünvanı, hem mehteri verincede havaya girersin sen!
Hısım olan bülent arınç ve deniz baykal'ın yıllarca zıt kutupları siyasi sosyolojik sömürmesi gibi.al birini vur ötekine.
A haberin muhalif versiyonuymuş. Kimi izleyelim o zaman aq?

Show mu, star mı?, kanal d mi? Cnn türk mü? Daha 3 gün önce görmediniz mi o grubun sözde en tecrübeli gazetecisinin cb nin önündeki yalakalığını? Siz bu kanallarda ayda yışda bir kadın şiddeti haricinde düzeni eleştiren yolsuzluk haberi veren haber yaptığını gördünüz mü? Fox en azından bu gruba ait değil haber değeri taşıyan şeyler de sunabiliyor.

Bir eleştiri yapacaksınız biraz düşünerek yapın bari.
amerikan kanalı.
akp yeniden açılıma dönsün , portakal canlı yayında "reis yol yabdı" der. evet
Muhalefet yapan tek kanal. Diğerleri hep malum kişinin.
Fıtı fıtı fıtı fıtı yaptılar ama bakın... Aması haberde. Zaten hep aması haberde.
izleyelim efenim.
En azından haber var...

Yıkama yağlama izlemek istesek oto yıkamacıya gideriz.
A haber ne kadar tarafsızsa o kadar tarafsızdır.
Mutlak iktidarın tebaasını kontrol altında tutabilmesi için ona bir düşman gerekir. Cehabe gibi, Fox gibi...
Fatih portakal denen sınır hastasının sunduğu haber bülteni bir dakka bakınca bile insanın içi kararıyor. Ülkenin yıkılmasını yokolmasini isteyen tuhaf bir zihniyetin ürünü sağ derem sağ diil sol desem sol diil tuhaf.akp israille bağışladığı sürece bu kanalın haber bülteni matem havası olacaktır. Hükümeti eleştirmene ben bundan bin kat daha iyi eleştiririm elestirdikleride pek yok aslında sadece yanlılar.
Kimine göre virus Bana göre panzehir.
3 gün yayın durdurma yasagi almistir. Neyse fatih portakal 4 gunluk konusur bir günde farkı kapatir.
Gerçekleri tarafsızca sunan ana haber. Haber kanalı açılmalı.
En iyi ana haber.
en basit bir şeyi aptala anlatır gibi izah eden sunuculara sahip haber kanalı.

dayanamıyorum.
pimi çekilmiş bomba tv kanalıdır. anlaşılan dersini iyi verdiler yazık..
Orospu çocuğu yandaş medyaya gazetecilik dersi veren haber bülteni.
Bazı kokuşmuşLara dert olan haber kanaldır.
Gercek Haber verdigi için ceazaya carptirilmis haber bulteni.