1. 1.
  yavaş yavaş flash tv haber bülteni olmaya doğru giden ana haber bülteni.

  - evet şimdi bir son dakika haberi: maliye bakanı şu sıralarda evleniyor. *
  (bkz: bsg)
  2 ... morjivet
 2. 2.
  gece bülteni oldukça keyiflidir.
  1 ... delicious
 3. 3.
  sıra dışı komediliklere sahip bir o kadar da abartılı haber bülteni.
  1 ... perikz
 4. 4.
  yüzü kabuksuz kaplumbağayı andıran, herhangi bir televizyonculuk becerisinden noksan kalmış şahiyetçe spikerliği üstlenilmiş haber bültenidir. izlenmese de olur.
  ... toreador
 5. 5.
  konsepti her daim akıl almaz olaylar, feci ölümler, cinayetler, ne kadar iç burkan detay varsa onun üzerine kurulmuş haber bültenidir. hiç mi güzel bir şey olmaz memlekette.
  ... annie r u ok
 6. 6.
  insanlar diğer kanalların ana haberleri başlamadan bu haberleri tercih ediyorlar genelde. saatinden ötürü izleniyor vesselam.
  1 ... hamurabi
 7. 7.
  dünya'nın en mutlu insanı izlese, haber bitiminde kederinden intihar eder. o derece iç burkan karamsar haberler sunarlar. nerede acı bir şey var haber olur.
  ... ulu dagci
 8. 8.
  tarafsız habercilik denilince akla gelen haber kanalıdır.
  ... ozcann
 9. 9.
  kesinlikle kurulduğundan beri içime sinmeyen ana haber programıdır. Bol bol palavra atarlar. En son palavralarından bir örnek vereyim. Tayfur Havutçu cezaevinde stresten 30 kilo vermiş,öyle bir şey olmadığı şiddetle yalanlandı hem havutçu'nun menajeri hem de kulüp tarafından. Utanmadan bir de ana haber bülteninde yayınlıyorlar. Ana haber bültenin içinde yer alan magazin haberlerini hiç söylemeye gerek yok. Şu şunu aldatmış bu bunu ellemiş. Özetle izleyip vaktinizi boşa harcamayın.
  1 ... alaturgay
 10. 10.
  artık magazin programı olmuştur. bu nasıl haberler lan.
  ... neyazsamoncedensecilmisdiyor