1. 1.
    kolpada olsa transfer haberleri insanın moralini düzeltmeye yetecek kapasitede olduğundan sabah okunacak ilk gazete olması durumudur. tabi okuyacak kişinin yalan haber olduğunu görmezden gelmesi ve kendini kandırması çok önemli bir püf noktasıdır. farzı misal kötü geçmiş bir günün ardından yeni güne boktan bir havada başlamışsınız ve moralinizi düzeltmek istiyorsunuz. kalkıp üşenmeden bir gazete bayiinden fotospor alıp evde çayınızı yudumlarken ve birde tiryaki iseniz sigaranız eşliğinde ronaldinho yu , drogba yı olmadı samuel etoo yu takımınızda hayal edip pozitif enerji ile dolabilirsiniz.

yasal uyarı: bahsedilen özel durumlar haricinde sürekli okunması akıl sağlığı bakımından iyi değildir.

(bkz: fotospor un transfer haberleri)
    3 ... zeki yaratik
  2. 2.
    estetikle gençleştirip galatasaray a transfer edilmek istenen pele nin karısının karşı çıkması üzerine transferin yatması. bunu da duydum ya , daha da bişey demem ben.
    ... seriousblack
  3. 3.
    eğer dün gece türlü tartışmalara girdiyseniz, moraliniz bozuk bir şekilde uyuduysanız yeni güne başlamak için idealdir. özellikle, ligin bitmesi ve transfer sezonunun açılmasıyla coşan fotospor sizlere sabah sabah müthiş bir zevk sunmakta. çeşitli başlıklar ;

- ronaldinho başkanım beni alın dedi
    - cristiano ronaldo ben doğuştan kayserisporluyum.
    - ibrahim üzülmez manchaster united'da.
    - torres seve seve galatasaray'a gelirim dedi.
    - lionel messi playstation oynarken yattara vazgeçilmezim. trabzon'u çok seviyorum. kolbası'ya bayılıyorum.
    - iniesta fenere doğru.
    - didier drogba, " türkiye şok güzel, rakı kebab ben oynamak istiyor istanbul'da. " dedi.

bir de işin güzelliği, bu futbolculara fotoşop yapıp forma giydirmeleridir ki, şahane.
    2 ... dark jedi in da house
  4. 4.
    http://www.turkforum.net/showthread.php?t=451334
    ... yendik mi lan
  5. 5.
    (bkz: fotoşopar)

bu tür gazetelerde haberden ziyade fotoğraf temin edilir. fotoğraftaki abinin veya ablanın yüz ifadesine göre haber yaratılır... haber merkezinde bütün bilgisayarlarda fotoşop yüklüdür diye tahmin ediyorum...

eğer bu durum bünyede moral etkisi yaratıyorsa, yazık lan... tamam morpheus'tan mavi hapı aldın, yalanlarla yaşamaya niyetlisin de; hapı yutmak yerine zevke gelip çiğneyerek yemenin ne anlamı var.
    ... de sade ft baudelaire
  6. 6.
    muadili ; radyo spor dinleyerek güne moralli başlamak olan eylemdir.
    ... ziver