bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fotokopi çekmeye yarayan alet. ayrıca stajyerlerin staj yaptıkları yerde, en samimi oldukları nesne.
    1 -1 ... redwinemania
  2. 2.
    Amerikalı Chester Carlson ilk fotokopi makinesini icat eden kişidir.sağolsun varolsun ya bulunamasaydı şimdiye kadar bi düşünsenize...
    2 ... leventy06
  3. 3.
    insanlık için en yararlı icatlardan biri. onsuz bi sınav zamanı düşünemiyorum. napardık o kadar sayfa not nasıl toplanırdı bilmiyorum
    ... mmtyvs
  4. 4.
    öğrencinin en yakın dostu.bi de bunun printer modeli olan var o da çok makbule geçiyor. *
    1 ... freedean
  5. 5.
    arızalarının neredeyse %23'ü insanların makinenin üzerine oturup popolarının fotokopisini çekmesinden kaynaklanan araç.
    1 ... cheapdeath
  6. 6.
    stajyer arkadaşların üzerinde uzmanlaştığı makine. bıraksan tonerini falan da tek başlarına değiştirirler.
    1 ... pulemjot kalashnikova
  7. 7.
    1938 yılında, chester carlson tarafından icat edilmiştir.
    emeğin karşılık bulmamasına neden olmaktadır, bir çok ders kitabım fotokopidir. şikayet ettiğimden değildir, benim de babamın emeğinin karşılığı verilsin de orjinal ders kitapları alabileyim demekteyim.
    ... hafisko
  8. 8.
    fotokopi makinesini s.ksen acımaz! a dördünü eksik etme yeter. gerçek diyorum.
    1 -1 ... kuzgun
  9. 9.
    iyi akademisyenlerin olmadığı her üniversitede, dersi geçmeye yarayan ulvi alettir. ürettiği şeye diploma denir.
    ... bimelekimben
  10. 10.
    dünya genelinde oluşan arızaların yüzde 23'ünün üstlerine oturup kendi popolarının fotokopisini çekmeye çalışan insanlar yüzünden oluştuğu bildirilen talihsiz makina.
    4 ... rick blaine