1. 1.
  italya' nın önemli bir liman kenti olan, tamamen sosyalizme gönül veren halkıyla tarih boyu özel bir şehir oldugu kabul edilen livorno sehrinin futbol takımı livorno calcio nun tüm dünyadaki solcu sempatizanları arasında gelişen bir nevi parola. Türkçeye , "en güçlü livorno!" şeklinde çevrilebilir.

  Forza Livorno mentalitesini etkisi, Türkiye'de bile http://www.forzalivorno.org adlı internet sitesi ve bu sitedeki forum ile görülebilir.

  Ayrıca, (bkz: st pauli)
  2 ... ammvl
 2. 2.
  (bkz: livorno vs roma)
  -1 ... angelripper
 3. 3.
  eski solcuların kendilerini oyalama, kandırma mekanlarından bir başkası, foruma yazanların çoğu trübüncü falan değildir, hayatında en fazla beş ya da onkez tuttuğu takımın maçına gitmişdir, deplasmanları ise yok denilecek kadar azdır, kendilerine sanal bir cemaat kurmuş bu arkadaşlar, sevgili buluyorlar, holigan ya da militan rolüne bürünüp futbol üzerinden dünyayı değerlendiriyorlar.. allah yardımcıları olsun, yazık üzülüyorum bunlara.
  1 -3 ... siyahbeyazkizil
 4. 4.
  fenerbahce li üyeler bu sitede tanışıp vamos bien i kurdu. şu anda fb tv ye çıkan,her maç için el yapımı pankartlar yapan fenerbahce tribünlerine kabul ettirmiş bir gruptur.elinden geldiğince deplasmana giden gruptur.

  sadece bilinen 3 büyükler değil kartalspor,kocaeli,altay,ankaragücü taraftarlarını da barındırmaktadır.bunlar arasında düzenli takip ettiğim kartalsporlular kendi sahasındaki her maça gitmektedir, güçleri yettiğince deplasmanda yapmaktadır.

  allah yardımcı olsun üzülüyorum diyenler üzmesin tatlı canlarını.
  ... rigor mortis
 5. 5.
  (bkz: forza lazio)
  ... elnino1907
 6. 6.
  (bkz: çav bella livorno)
  ... columbia1990
 7. 7.
  feysbuk sayfalarında futbol taraftarı nasıl olunur'u en güzel gösteren taraftar grubunun sloganı...
  http://www.facebook.com/groups/4914954190/.
  ... nabininparkkahvesi
 8. 8.
  (bkz: luca toni)
  ... onickihavari