bugün

(bkz: bi bitmediniz amk)
Hoş gelmiş metamorfik yazar. inşallah vajinası vardır.

Beybi!
hala kan kokusu aliyorum nickli basit troll yazarın yeni nicki. beyinsiz bir yazar bir siktir git.
yorumları güzel. bu çocuk yürür gibime geliyor.
zamanında arasında ne olay geçtiyse derdi gücü galatasaray olmuş olan bir adet troll. ha pardon şimdi hatırladım onların arasındaki mesafe hagi ile geçmişti orta sahadan bir gol çakmıştı 'toki' antalyalarında laz adnan denilen kalecilerine. sanırsam o tarihten sonra beyin hücreleri yanmış tabii hatırlamaya yaşı yetiyorsa. antalyasporluyum diye geçinip her maçta galatasaray'ın rakiplerini desteklemekte ayrı bir ironi
takımından çok galatasarayla ugrasan yazar...

umarım seneye takımı küme düşer bu yazar bozuntusuda daha yazamaz..
sanırım troll bu adam.
Antalyanin galatasaraya 20 puan fark atacagini söylüyor.

ya he he..
komik olduğunu sanan budala yazar.

neymiş efendim kürt komşusunu görmemek için 3. kattaki evine tirmanarak çıkıyormus..

ulan sizin bu sığ düşünceleriniz yüzünden bu ülke gelişmiyor.

ne olmuş yani ha kürt,ha arap ,laz,çerkeş.

insan ayrımı yapan yazar

biran önce silik yemesi dileğiyle...
Kürtlerle alakalı bir sürü entry girdiğine göre kepez'de oturan yazar. Üzüldüm açıkçası.
(bkz: #37332494)

ben bazen acıyorum bu elemana. futboldan anlıyor gibi görünüp içi boş yorumlar yapıyor sürekli.

mesela ukardaki entryde musleraya bok atıyor ama nickinde yer alan takımın kalesinde yıllarca adnan karahan oynadı.
liseyi bitirdiğini bile düşünmediğim, yazar olma sıfatını kazanma şansı olmayacak olan kişi, burada yöre yöre sallayan, memleket faşisti düşük zekalı ve görgü sahibi şahıs.

antalya da olsa olsa zeytinlik mah. oturabilir.
görsel
Yazık, bilmeden bildiğini sanan insanlara.

Cahilliğini bir kere daha kanıtlamana gerek yoktu be.
kendisine bir soru sormak istediğim yazardır.

sorumu buradan belirtmek isterim!

antalyaspor bu sezon ilk 5 e girebilir mi?
giremezse senin tepkin ne olur?

sorularım bu kadar teşekkürler hocam.

edit. aradığım cevabı buldum. minnettarım hocam.
kafası çalışmayan bir antalyaspor taraftarı.
milletimi trolluyor yoksa beyinsiz mi anlamadigim yazar...

not:bir ara Antalyaspor şampiyon olacak falan diyordu.
Artık ne içiyorsa.
(bkz: don t feed the troll)
pepe tarafından tecavüze uğramıştır.

koyduk mu?
pepe nin 18 lik inşaat çivisini çaktığı yazar.
Sekizolar hayırdır ?

Eşit ortamda konyanın size yaptığı belli , antalya maçındaki hakem de belli . Tüpçü talimat versin yen oh ne ala memleket . Ama şunu unutma gerçek gücünü tarafsız hakemde görürsün. u21 kievden kanırta kanırta 6 yerken gördük kim olduğunuzu.
Üzülüyorum ben bu çocuğa.

Fenerbahçe den yana yüzü gülmüyor, antalyaspor zaten çöp.

Bak ne diyecem,

Come to beşiktaş!
hakem, tiyatro diye ağlayan yazar.

ağlayacaksan oynamayalım? bu ne kardeşim her yenilgiden sonra hakem diye ağlamak.

yok hani ağlayacaksan bunu değerlendirelim.

lays reklamındaki nine yerine seni oynatalım.
(bkz: #37492644)ahahahaha hem tarafsız hakemden bahsediyo hem de tüm dünyanın şahit olduğu hakem katliamlı kiev maçını örnek gösteriyor orospu çoçuğu
görsel

kendisini ifşa ediyorum.
tam bir fanatik. bir de beşiktaş'ı yeneceğini falan düşünüyordu hem de deplasmanda.

hemen de tiyatro falan işlerine başlamış. yahu vallahi çok komik bu eleman. bazen gülüyorum ama bazen de üzülüyorum. he tiyatro he tamam şampiyon antalya.

bu arada fener maçındaki tiyatro olayını da yazarsan seviniriz. ofsayttan atılan golle göztepe'nin gasp edilmiş 2 puanı var.
13 ağustos 2017 beşiktaş antalyaspor maçı ndan sonraki hali ile şaşırtmıştır.

görsel
güncel Önemli Başlıklar