1. 1.
  forvet alamayınca rakip kaleye gidemeyen gs sürekli puan kaybedince taraftarlar operasyon yapıyorlar bize diye ağlıyorlar.

  siz önce kendinize forvet alın.

  forvet olmadan bu sonuç normal, operasyon filan yok, yallah lisenize...
  9 -10 ... sansyoklan
 2. 2.
  Forvetsiz oynamakla federasyonumorospu cocukluğu yapması arasında fark vardır, anlmayanda beyin yoktur.
  6 -6 ... flat head
 3. 3.
  yenecektik ama yine acıdık gs ye. ağlıyorlardı dk 90 dan sonra. yazık lan kedilere. iyice şampiyon olacaklarını falan sanmaya başladılar.
  3 -4 ... kazangap
 4. 4.
  beyin yerine kafatasında beyaz peynir taşıyan taraftar tespiti.
  5 -5 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  gs nin tek şutunu çeken fernando 80 de oyundan alınmadı mı gsli gençler...
  hala operayson diye sayıklamak kimin düşüncesi...
  2 -2 ... sansyoklan
 6. 6.
  Adamların taçını vermediler be oğlum öyle demeyin.
  2 -1 ... frekans
 7. 7.
  kabul edemiyorlar ki kötü olduklarını. bu sezon iki deplasman maçında birinde dört diğerinde de ya dört ya beş gol yiyip kaybettiler maçı. yani normalden kötü bir takımları var bu sezon. ki bu maça da baktım. galatasaray kendi sahasında rezil bir şekilde oynamış. ama bunu görüp buna itiraz etmek yerine yok penaltı değil yok operasyon. ulan bu operasyonu kullanmayan takım yok ülkede. herkese yapılıyor nedense.

  galatasaray lehine yapılan onlarca hatayı da bulabiliriz çok değil. mesela bu sene muslera ceza sahası dışına çıkıp oyuncuya kontrolsüz müdahelede bulundu ama kırmızı kart yemedi? yani bir bırakın bütün takımlar ama bir bırakın fanatikliği. bu fanatiklik yüzünden asıl sorunları görmüyor gelişmiyor kulüpler. ama kime ne anlatıyorum ki.

  ayrıca şunu da söyleyim operasyon yapılıyor ya hani. bu operasyonu yapanları da kulüp başkanlarınız seçti. ama siz dış güçlere bulun suçları. ne de olsa bu ülkede dış güçler önemli.
  1 -6 ... dusler sokaginda gece vakti
 8. 8.
  BUGÜN SAHADA YAŞANAN HAKEM REZALETi iÇiN BAZI AÇIKLAMALAR YAPMAK iSTEDiK. ANCAK BU KAHPELiĞi ANLATACAK KELiMELERi SÖZLÜKTE BULAMIYORUZ!

  ESKiDEN VERDiKLERi ŞEREFSiZCE KARARLARI "iNSANi HATA" OLARAK DEĞERLENDiRENLERiN GETiRDiĞi TEKNOLOJi, HATALARI ORTADAN KALDIRMADI! AMA BiZE ART NiYETLi OPERASYON ÇOCUKLARINI TESPiT ETMEKTE KOLAYLIK SAĞLADI!

  2 HAFTA ÖNCE TÜRKiYE'NiN GÜNDEMiNi SARSAN DERBi SKANDALININ BAŞ ROL OYUNCUSU FIRAT iSiMLi TETiKÇiYE BU HAFTA ÖDÜL GiBi MAÇ VERDiLER, ÜSTÜNE VERDiKLERi CEZALARLA GÖÇEK GiBi KARAKTERSiZLERi DE CESARETLENDiRDiLER!

  BU GALATASARAY KARŞITLIĞINI AHLAKSIZCA, NAMUSSUZCA, ŞEREFSiZCE ORTAYA KOYAN KiRLi FEDERASYONUN SAHADAKi TETiKÇiLERi BUGÜN TRiBÜNÜMÜZ TARAFINDAN HAK ETTiKLERiNiN ÇOK DAHA AZI iLE STADDAN UĞURLANDI! AMA BiTMEDi!

  BURADAN AÇIK ÇAĞRIMIZDIR!

  BUGÜN iTiBARI iLE BU ALÇAK FEDERASYONUN TÜM KURULLARI iLE iSTiFA EDECEĞi GÜNE KADAR YAYINCI KURULUŞ ÜYELiKLERiMiZiN TAMAMINI iPTAL ETMEK GALATASARAYLILARIN ÜZERiNE DÜŞEN KAÇINILMAZ BiR GÖREVDiR!

  SAHADAKi EKRANI, RiVA'DAKi VAR ODASINI GALATASARAY ALEYHiNE HAKSIZCA KULLANIP, GALATASARAY LEHiNE OLABiLECEK TEK KARAR VERMEMEK iÇiN TÜM REZiLLiKLERi GÖZE ALAN DÜZENiN YAYINLARININ, EVLERiMiZDEKi EKRANDA YERi YOK!

  AYRICA DEMiRÖREN MEDYA GRUBUNUN TEK BiR YAYININI ALAN KENDiNE GALATASARAYLIYIM DEMEMELiDiR! HATIRLATIYORUZ! SiTELERiNE GiRMiYORUZ! SOSYAL MEDYADA TAKiP ETMiYORUZ! PAYLAŞACAĞIMIZ MAiL ADRESLERi VE FAX NUMARALARINI iSE ÖZEL BiR ORGANiZASYON iLE TEPKiYE BOĞACAĞIZ!

  SON OLARAK KiM BU DÜZENi KOLLAMAYA, ADALETSiZ VE BECERiKSiZ FEDERASYON YÖNETiMiNE KOL KANAT GERMEYE, TEK LAF ETMEMEYE DEVAM EDERSE GALATASARAY TARAFTARINI KARŞISINDA BULACAK!

  GALATASARAY iÇiN “ELiNiZDEN GELENi ARDINIZA KOYMAYIN” DiYEN DEMiRÖREN SENi ORADAN iNDiRENE KADAR DURMAYACAĞIZ!

  ultrAslan
  2 -1 ... gezdimgordumyenildim