1. 1.
  vardır böyle insanlar. sözlük falan samimiyetsiz gelir böyle insanlara. çünkü bir kere forum sitesinin tadını almışlardır. belki de eski günlere yeniden dönebileceklerdir. belki de yeni bir site açılmıştır. belki de bu kardeşinizi yeşillendirip ne o site diye mesaj atacaklardır. her şey nasip kısmet.
  1 -2 ... venediksarkisi
 2. 2.
  biraz eski nesil olduğunu düşündüğüm insanlardır. çünkü ben dahil yeni nesile forum sitesi çok yavaş gelecektir. ama bizim de naçizane yazmışlığımız vardır bir forumda. çok ilginçti. internet bile yeniydi.
  3 ... hicin evladi
 3. 3.
  Benimdir o ancak forumların kalitesinde gözle görülür düşüş var. Bilgili insanlardaki o ilk ve taze hevesle birilerine bilgi aktarayım hevesi yerini bıkkınlığa bırakmış durumda gördüğüm kadarıyla. .zaten internet söz konusu ise her şey her nasıl oluyorsa kaliteliden başlayıp kalitesizliğe evriliyor. Sözlükler, forumlar bunlara güzel örnekler. .
  ... vigilante8
 4. 4.
  Xda haricinde bir forum sitesinde takılmıyorum. Xda da seviyorum yani, oturup custom rom yazan, Ned bileyim autoroot, recovery yazan insanlar var. Apk modlayan, ipa paketleyen, zehir gibi insanlar var.

  Ve yani yolda görsen yüzüne bakmayacağın insana aynı konuyla ilgili soru soruyorsun. Forumlar bir konu üzerinde toplanmıştır. Dinin, dilin, cinsin, siyasi görüşün her ne olursa olsun o konuyu biliyorsan önemi yoktur.

  Sözlük böyle değil, sözlük ortaokul sınıfı.
  ... n dakota