bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  başlık başıma kalmış editi: bir an nerede olduğunu, ne yaptığını şaşıran yazarın girdiği sorunsal.
  (bkz: ücü bir arada)
  üstelik tek fiyatına!
  4 -2 ... witch
 2. .
  öncelikle uludağ sözlük adından anlaşılacağı gibi bir sözlük ve belli başlı kuralları var. ama zaman zaman foruma ve ankete kayan yöneleri de vardır ki sınırlar aşılmadıkça sözlüğün ayrı bir havası olmakta.
  3 ... bir bardak demli cay
 3. .
  sınırlamalardan nefret bile etmem. insan sevdiği seyden nefret eder. fakat asgari sinirlamalarin gerekliğini inanirim öncelikle.

  coktur laf söylediği bal kabagi pozisyonunda olan baslık ve entryleri görmekteyim. eh bu biraz içimi kabartsa da tutup da otuzbeşe bakla ne hakla kelamını içime gömdüm. malum her malın bir müşterisi vardir. benim sevdiğimi herkes sevecek diye diye bir kanununda varliğindan elbette haberdarim.

  fakat tapon mallarin piyasayi dolusturdugu malezya ananasinin gold ananasinin bozdugu bir durum gibi - malezya ananasi tapondur, saman gibidir tadi ve ucuzdur. gold ise en iyi ananastir gana yahut kostarika menseisini tercih ediniz- bu tip olgular 1'lik mala 50 kaat gibi akıl almaz bedeller ödemmize sebebiyet veriyor.

  de ayri ki ayri o bitişik yazilir gibi safi imlacilik yapan ama allah için yüzeysellikten öne geçemeyenlerin girla gittiği, sözlük gibi muğlak bir kavrami ya kışla disiplinine sokmaya calisan apolloncular yahut basi bozuk disi cafcafli dionisoscular ile her daim harp edecektir.

  hiç bir zeka ve yaraticilik pariltisi tasimayan aklı en fazla kuru bilgiye yeten ama onu kişisel yorum koyamayacak kadar sığ zekalilarin yani -kusura bakmayın- diplomali eseklerin oldugu, eğitim ve öğretimin eğitim kısmını pas gecenlere gıcıgım.

  elbette bu öğretim görmeyip ama hayatta eğitim alan kişileri bokladiğim anlamina gelmesin.

  ama eğitim ve ögretimsiz ot gelmiş ot gelenlerin ya da ot olup kendini böbürlenerek zümrüt-ü anka kusu zannaeden yahut sadrazamin sol izotopu zannedenlerin hirtliğinın yaziya bulaşmasi hatta bu hirtliğin genel akce olmasi en hafif deyimle böggkler getirmektedir.

  yazı gibi evrensel bir zümrütün pacavraya dönüşmesi de ayri meseledir. hele ki dingillik yapmak ve yürek sogutmak için kullanilmasi fevkalade hazindir.

  bir yerin kalitesini belirleyen bireylerin kalitesidir. ülkece yasanmiş, yasanacak günlerimizin bu kadar kelek olmasinin temel sebebi bence bireysel kalitesizliktir.

  dış mihraklar, atanmişlar ile secilmiş kavgasi falan filan vesairedir efendim.

  herneyse bendeniz hiltonda beyaz et ile kırmızı sarap içen, kirmizi sarap ile beyaz sarap içen varlıklı lümpenleri madara etmek ve erkut abiye havale etmek için entryi burda kesiyorum.
  2 -1 ... mulayim
 4. .
  (bkz: uludağ erotik forum)
  (bkz: uludağ cemaati)
  (bkz: uludağ anket sitesi)
  (bkz: bir zamanlar uludağ)
  (bkz: sansürcü zihniyet)
  (bkz: uludağ dan soğuma sebepleri)
  4 ... annabell lee
 5. .
  forum mu anket mi sozluk mu sorunsal mı model mi ırt mı zırt mı? yo yo bilemediniz eski sevgili efem.
  2 -3 ... bu bi bubi tuzagi mi ki
 6. .
  sırasıyla;

  "bence forum. en sevdiğimden. rep pls. çok saolun."

  "b şıkkı anket."

  "sözlüktür. belirli yazım ve entry-başlık açma kuralları vardır."

  "bu sorunsalın doğrusu sözlük olmalıdır."

  artık biraz daha dikkat etmek gerekiyor bazı şeylere anket başlığı, forum başlığı, sorunsal başlığı açarken biraz daha dikkat etmek gerekiyor sanki. hiç yapılmasın diye bir teklifim yok ama bari bir kılıfa uyudurulsun bazı şeyler. örneklemeye gerek yok (ki yanlış olur) göze çok batıyor, biliyorsunuzdur nasıl olduğunu.
  -1 ... kechi
 7. .
  sözlüğün son zamanlarda iyiden iyiye mahkum olduğu karışıklık/sorun/sıçmık/iğrenç birşey işte.
  1 ... ashaf
 8. .
  (bkz: blog)
  ... dewe
 9. .
  (bkz: sözlük görünümlü forum)
  ... no strings on me
 10. .
  (bkz: sozlugun isim sehire donmesi)
  ... kechi