bugün

zordur arkadaşlar. gereken "mal"zemeler;

* ilyas salman'ın canlandırdığı memur tipinde bir gammaz

* bulunduğu ortamda neler döndüğünü algılayamayacak kapasitede bir moderatör

bu ikisini bir araya getirebilirseniz, şu sıralar siz de çaylak olabilirsiniz arkadaşlar.

amına koyim sözlükte bi moderatöre "kardeş bana forum chat tarzında olmayan bi entry göstersene ben caminin orda soluklanıyorum" desen, herhalde bi 40 dakika sonra gelip "bak bak hafız sabaha karşı 3'te girilen bi entry var" der. hatta 2-3 vakit namazı aradan çıkarırsınız belki de.

sözlük kerhaneye dönmüş, liseli günlüğü kaliteli kalır yanında ama adam sizi forum çet tarzı entry girmekten çaylak ediyor.

abim sen saf mısın? yürek mi yiyip online oluyorsun lan? çaylaklık çogzel, gelsene bi bi şey denicem.
Önce forumchat tarzını silerler, devam edersen 3 gün, devam edersen 1 hafta, durmazsan 10 gün, 20 gün, 1ay...

Katlanarak devam eder.

Nereden mi biliyorum. Ühü ben diğil bir arkadaş...

Arkadaşlar sözlük revizyona gitmektedir,
Farkında mısınız bilmiyorum chata dönen nikaltlarının güne gelmesi engellenir, yüzlerde cinsel içerikli abuk subuk başlığın güne gelmesi engelli konumdadır. Daha temiz bir sol frameimiz var aylardır.

Nikli başlıklar evet yasak değil ama artık açmamalısınız.

Sözlük kızlarının bilmem neyi,
söZlük erkeklerinin şeyleri,
söZlük yazarlarının bilmem nesi. Gibi söZlük içi konular ötelenmektedir. Memnuniyetdışıdır.

Sözlük düzelecek. Revize edilecek, lazımsa tasfiye edilecek.

işbu süreçte ya adam gibi başlıklara güzel güzel yazılar bırakarak yer alırsınız ya da çaylak olarak, silik vakti gelene kadar izlersiniz.

Takip ettiğim, anladığım durum bu

Kaynak götüm bu arada.
Çok sikindirik bir sebepten çaylak olmaktır.

Sözlükte bu tarz entry girmeyen yetkili - moderator bile kalmamisken,

Size bu sebepten çaylak atan kişiye sövmeye hakkınız vardir.

Eşantiyon olarak gammazada sövebilirsiniz.

Ayrıca forum chat tarzı dedikleri entrylerinizi de silmiyorlar lan, entryler duruyor siz çaylak yiyorsunuz.
Muz sözlüğü.