bugün

Ücretsiz olarak çıkacak pubg benzeri oyun, pek benzemese de idare eder. Bu tarz oyunların yapılması rekabeti arttırır.

Edit: oyunu indirip oynadım. Gerçekçi olmasa da oldukça hoşuma gitti. Tamamen h1z1, pubg tarzı oyun olmuş. Oyuna para vermek istemeyen kitleyi kendine çekecektir. Her silah için dürbün yok. Keskin nişancı tüfeğinde kendiliğinden dürbün var bu anlamda baya avantajlı, m16a4 benzeri ve pompalı tarzı silaha denk geldim. O kadar kötü değil. Daha çok geliştirilirse kendine ait kitle oluşturabilir.
Bugün yüklediğim oyun. Gayet beğendim. Ama bir bölgede bekleyeni atıyor oyun. Çok saçma isteyen istediği yerde istediği kadar bekler mk.
Edit: sanırım afk sandı oyunda suç yok :D
Fakir pubgsi. Hack oldugu surece ilerleyemez hack dolu oyun.

Edit: 190 gun sonra editliyorum o zamanlar pc m yoktu oynayamiyordum suan var ve bikmadan oynuyorum. Save the worldde vbucks kasmak ayri bir Zevk.
chorlatte fiona freyja hatırlattı.
nerde o eski söZlük yazarları ah ah.
Gayet güzel oyun.
oyun pubg alternatifi olarak gözüküyor ama ne oynanış, ne gerçeklik açısından alakası yok. harita çok ufak olduğu için düştüğün yerde en az 2 kişi daha oluyor. çocuksu grafiklerden dolayı gerçeklikten uzak. roundlar 15 dakika filan sürdüğünden çerez gibi geçiyor o hayatta kalma hissi yok. lafın kısası f2p olmasa 5 kuruş verilmeyecek oyun. hatta kotadan 10 gb gitti ona yanıyorum.
3. Sezonu bugün itibariyle baslamis olan oyun .
Ps4 te 1 olmak isteyenler eqlesin .
Son zamanlarda firlama yapmis oyundur. Twitch de 750k goruntulenen ninja, sarkici drake ve travis scottla birlikte squad girmistir. Pubg ye bin basar gercekten hem eglenceli hem ban sistemi mukemmel.
genellikle pubg oyuncuları tarafından aşağıdaki eleştirilere maruz kalan güzide oyun:

pvp'de bina mı dikilir amk?

grafikler çizgi film amk.

zıplaya zıplaya adam mı vurulur amk?

kitlesi çoluk çocuk amk.

gençler, kendinizce haklısınız. 30'una merdiven dayamasına rağmen ölüm döşeğine kadar oyun oynayacak biri olarak söylüyorum bunu. her iki oyunu da oynadım, ikisi de kendilerine göre güzel ve zevkli oyunlar. ama bu biraz civilization serisi ile age of empires serisini karşılaştırmak gibi oluyor sanki. onların da ikisi strateji oyunu ama birbirinden farklılar. tıpkı bu ikisinin farklı olduğu gibi.

kitlesi konusunda yerden göğe kadar haklısınız. çoluk çocuk evet ama şöyle bir güzelliği var bu oyunun. ekipli girmediğiniz sürece hiçbir karşı oyuncuyla yazılı veya sesli iletişim kuramıyorsunuz. ekiplide de sadece kendi arkadaşlarınızla konuşabiliyorsunuz. Ayrıca ekipli moda tek başınıza da girebiliyorsunuz. solo oynuyorsanız veya kendi ekibiniz varsa şu bile kitlesinin veletliğini direkt olarak görünmez kılıyor. yoksa şu yaşta adamım, cs go'daki gibi kendi salaklığı yüzünden sinirlenip milletin anasına söven 17 yaşındaki gerzek ergenlerle muhatap olacağıma, 1000 defa bu çocuk oyunu dediğiniz şeyi oynamayı yeğlerim. çünkü maalesef en iğrenç oyuncu kitlesi ruslarla bizde. hatta -genelliyorum- ruslar bile bizden iyi. onlar en azından sadece salak. bizimkiler hem salak, hem de düşüncesizce tüm kutsallarınıza sövecek kadar şerefsiz.

girin, 15 dakika kafanızı dağıtın, çıkın. tam bir tüketim oyunu.
Bu aksam 50 ye 50 de buyuk kapisma var .
Amme hizmeti :https://m.twitch.tv/fortnite
bence pubg den daha güzel olan oyundur. (bkz: orange justice)
başlamayı düşündüğük oyun.