1. 1.
    Ücretsiz olarak çıkacak pubg benzeri oyun, pek benzemese de idare eder. Bu tarz oyunların yapılması rekabeti arttırır.

Edit: oyunu indirip oynadım. Gerçekçi olmasa da oldukça hoşuma gitti. Tamamen h1z1, pubg tarzı oyun olmuş. Oyuna para vermek istemeyen kitleyi kendine çekecektir. Her silah için dürbün yok. Keskin nişancı tüfeğinde kendiliğinden dürbün var bu anlamda baya avantajlı, m16a4 benzeri ve pompalı tarzı silaha denk geldim. O kadar kötü değil. Daha çok geliştirilirse kendine ait kitle oluşturabilir.
    1 ... pepelek
  2. 2.
    Bugün yüklediğim oyun. Gayet beğendim. Ama bir bölgede bekleyeni atıyor oyun. Çok saçma isteyen istediği yerde istediği kadar bekler mk.
    Edit: sanırım afk sandı oyunda suç yok :D
    ... tatardoktor
  3. 3.
    Fakir pubgsi. Hack oldugu surece ilerleyemez hack dolu oyun.

Edit: 190 gun sonra editliyorum o zamanlar pc m yoktu oynayamiyordum suan var ve bikmadan oynuyorum. Save the worldde vbucks kasmak ayri bir Zevk.
    5 ... zero two
  4. 4.
    chorlatte fiona freyja hatırlattı.
    nerde o eski söZlük yazarları ah ah.
    2 -4 ... sezenist a feminist
  5. 5.
    Baktığım her yerde onu görüyorum...
    1 ... alyssum
  6. 6.
    Gayet güzel oyun.
    ... being a dwarf
  7. 7.
    oyun pubg alternatifi olarak gözüküyor ama ne oynanış, ne gerçeklik açısından alakası yok. harita çok ufak olduğu için düştüğün yerde en az 2 kişi daha oluyor. çocuksu grafiklerden dolayı gerçeklikten uzak. roundlar 15 dakika filan sürdüğünden çerez gibi geçiyor o hayatta kalma hissi yok. lafın kısası f2p olmasa 5 kuruş verilmeyecek oyun. hatta kotadan 10 gb gitti ona yanıyorum.
    1 -1 ... cenosillicaphobic
  8. 8.
    3. Sezonu bugün itibariyle baslamis olan oyun .
    Ps4 te 1 olmak isteyenler eqlesin .
    -1 ... kunteperist
  9. 9.
    can sıkıntısı yüzünden indirilen oyun.

edit: mermi manyağı yapılacağım.
    ... howl
  10. 10.
    Son zamanlarda firlama yapmis oyundur. Twitch de 750k goruntulenen ninja, sarkici drake ve travis scottla birlikte squad girmistir. Pubg ye bin basar gercekten hem eglenceli hem ban sistemi mukemmel.
    1 -1 ... zero two