1. ?.
  27 agustos 2006'da istanbul parkda düzenlenen Formula 1 şampiyonu massa nın ödülünü Mehmet Ali Talatın vermesi olayıdır. Olayın ilginç tarafı ise Mehmet Ali Talat'ın KKTC cumhurbaşkanı olarak ödül vermesi ve Türkiye dışında hiçbir ülkenin KKTC yi tanımaması.
  1 ... markovanbasten
 2. ?.
  bu nedenle fia dan turkiye sorusturması başlamıştır. sicilya grand prixini izlersiniz artık f1i. onca reklam, tanıtım vs hatıralarda kalır. pistte eşekleriniz dolanır(!)...
  3 -1 ... mey
 3. ?.
  Fia soruşturmasından sonra takvimden çıkartılırsak , olayın mimarı ve delikanlı delikanlı konuşan rıfat hisarcıklıoğlu adlı türk vatandaşının yüzünün alacağı şekli merak etmeme neden olan hadise
  2 -1 ... neomtxmca
 4. 1.
  türkün köylü kurnazlığının son büyük örneği. *
  2 ... dede korkut
 5. 2.
  (bkz: mehmet ali talat/@blindguardian)
  ... blindguardian
 6. 3.
  (bkz: şark kurnazlığı)
  ... berhudarolyavrım
 7. 4.
  uluslararası medyanın ve dünyada bu organizasyonu izleyen milyar kişinin kuzey kıbrıs türk cumhuriyetini tanıması adına güzel bir şey. yani soruşturma olayına gelince,mantıklı düşünürsek şu anda dünyadaki en iyi pist olarak gösterilen ve en modern pist olarak görülen istanbul park ın takvimden çıkarılması gibi bişey söz konusu bile olamaz.
  ... pink_floyd
 8. 5.
  tebrik edilesi olaydır. hiç kimse birşey yapamaz çünkü formula 1 onay vermiştir talat'ın ödül vermesine. yavru vatan diyoruz. aksi kararlar çıkınca herkes ayaklanıyor. aksi yorum yapmak bence kıbrısı bizden saymamaktır. türkiye için savaşılacağı kadar kıbrıs için de savaşılmalıdır. (bence)
  1 ... only.4.that
 9. 6.
  'kumrucu vedat mı verseydi ödülü. .mutlaka biri verecekti yavru vatanın başbakanı vermiş ee ne var bunda soruşturma açanların mantığını sorgulamak yerine başımızdakilerin mantıgını sorgulamak adaletsiz değilmi bir türk vatandaşı olarak.
  ariel sharon versin ödülü o zaman gıkınız çıkmazdı dimi ' etraftaki tepkiler yüzünden beni bunun gibi düşüncelere iten fazla abartılmicak uzatılmicak olay kuyruk acısı çekenlerin lobi kullanarak soruşturmadan öteye gidemeyecekleri durum..
  ... aktif matkap
 10. 7.
  siyaseti yüzümüze gözümüze bulaştırdığımızın kanıtı olan olaydır. şimdi yarışların sözleşmesi uzatılmazsa bunun hesabını kim verecek onu merak ediyorum.
  1 ... fewzi1907