1. ?.
  bugün yapılan avustralya gp'de jenson button'un finişe 100 m. kala yaşadığı durum.
  ... anthrax
 2. ?.
  (bkz: ayrton senna)nın1994 imolada geçirdiği kaza...
  ayrıca 2004 yılında michael schumacherannesinin ölümünden bir gün sonra yarışmış ve yarışı kazanmış,ancak yarışın sonunda kutlama yapılmadan pistten ayrıldığı sahne hala akıllardadır
  1 ... berbay
 3. ?.
  saglam bir ferro taraftari olmama ragmen jenson in haline gercekten uzuldum.Senna'nin durumu olabilecek en kotu sey oldugundan daha dramatik tabi..Buna gecen yillardaki Satozedeleri de ekleyebiliriz tabi
  ... glosoli
 4. ?.
  hakinen'in michael schumacher'i gectigi inanılmaz an (schumi icin dramatikti)
  download etmek isteyenler icin link;
  http://rapidshare.de/file...a_Hakkinen_Schumacher.rar
  2 ... haznedaroğlu
 5. ?.
  sezonun son yarışından sonra yapılan kupa töreni benim için hep dramatik olmuştur. 2001 avusturya gp'sinde barrichello'nun takım emirleri doğrultusunda m.schumacher'e yol vermesi, bu yarıştan sonra yapılan kupa töreninde schumacher'in birincilik kupasını barrichello'ya vermesi.
  ... gonulcelen
 6. ?.
  raikonen'in ön lastiklerini sürekli kızak fren yapmaktan dolayı koruyamadığı ve lastik değiştirmenin yasak olduğu yarışta son turda titreşimden dolayı aks'ının kopması sonucu finish'i görememesi.
  1 ... erdem andac
 7. ?.
  genelde fransa gp sinde mclaren takımı adına yaşanmıştır *
  ... berbay
 8. ?.
  schumacher'in kaza yapıp sezonu yarım bıraktığı sene eddie irvinenin bir puanla birinciliği kaybetmesi. durumu dramatik hale getiren ise sene içinde takım emirleri doğrultusunda irvine'nın schummy'e yol vermiş olması. ferrari'nin bu sinir bozucu kuralı olmasa irvine o sene şampiyondu. benimde taraftarı olduğum takımdır ferrari, schummy'i tutarım hem de. ama nereye kadar ikinci pilotlarına it muamelesi yapmaya devam edecek bu takım merak konusu benim için.
  2 ... audrey
 9. 1.
  (bkz: podyumdaki yalniz formula 1 pilotunun drami)
  ... halit ayarcı
 10. 2.
  yarış bittikten sonra fazlaca içtiği şampanya yüzünden arabanın değil kendi motorunu bozan ibretlik pilotun da yaşayacağı andır.
  ... kerrat cetveli