1. ?.
  formatlanıp içindeki bütün bilgileri yok edilen bilgisayarın, tekrar açıldığında lazım olabilecek ana zırzavatlarının yüklenmesi, indirilmesi; bilgisayarın tekrar işlevsel hale gelebilmesi için yapılan eylemler bütünü olup kimileri için son derece sıkıcı, kimileri içinse gayet zevkli olan eylemdir, an itibariyle yaptığımdır.

  windows live messenger ve mozilla firefox indirilir. msn'de renksizdir nickler. plus indirilir. şarkı yoktur; limewire indirilir. java olmadığı için çalışmaz, java indirilir. youtube jacker kurulur adobe flash player olmadığı için video oynatılmaz. flash player indirilir.

  ama o sırada, mozilla'yı kapat öyle yükleyeyim der adobe. mecburen kapatırız..

  son olarak, formatlanmayacak olan sürücüde ya da bir flash bellekte gerekli olabilecek program ve sürücüleri saklamak işinize yarayacaktır. oradan takır takır kurarsınız. o değil de, bilgisayarı açalı bir saat olmadı 17 gb doldurmuşuz bile. ilginç.
  1 ... der meister
 2. 1.
  hiç bir zaman gerçekleştirilemeyen eylem. formatlanacak bilgisayar zaten alması gerekenden fazlasıyla dolmuş olduğu için formattan sonra asla eski haline gelemez. gelmemesi de gerekir. genelde ana ihtiyaçlar karşılanıp kalan kapasite yeni ıvır zıvırla doldurulur.
  ... etonya
 3. 2.
  format sonrası ince ayar için gerekli tüm şeyler flash veya taşınabilir harddisk gibi bir veri depolama aracında halihazırda varsa, son derece zevkli geçen işlemler bütünüdür. hem kotayı da sarsmaz.
  ... notrinova
 4. 3.
  yakın arkadaşları çileden çıkarır, hatta sadece selam sabah verilen kişilerle uğruna kanki olunur.

  + ya blader sende xp cd'si var mı?
  + hacı office kaç var sende?
  + olm bs player'ı paylaşıma açsana.
  + antivirüs lazım aga bi ayarlayıver şunu.
  + pes cd'si sende mi?

  - sus lan!
  ... kechi
 5. 4.
  genelde isletim sisteminin kurulumundan 5-10 kat daha fazla zaman harcanan surectir. gece makinayi acik birakip yatilir. yoksa 1 haftada bitmez.
  ... strobe
 6. 5.
  akabinde müthiş bir eğlencenin başlangıcıdır.

  şarkılarla doldurulabilecek 90 gb'lık bir alan var önümde. windows vista ultimate zaten abura koyim, oyun falan oynanmaz bunda.
  ... der meister