bugün

formata uygun bir şekilde entry giren, pkk sempatizanı olan ve pkk'ya sevgi besleyen kişilerdir.

şöyle ki, bazı yazarlar vardır yazılarını okuduğunuzda direk sırıtır ve size bir mesaj verir; 'evet arkadaşım ben pkk yandaşıyım' mesajı. ilk başlarda sinirlenirsin homurdanırsın bir derdim var dersin, yetiş moderasyon dersin... dersin fakat bu yazarlar hakkında her hangi bir yaptırım uygulanmaz.

sebep? sebep çok basittir, bu yazarlar formata uygun bir üslupla diyeceklerini derler. direk ben pkk lıyım demez ve ya küfür yazmaz, küfür edenlerle muhatap olmaz. ve çok güzel mesajlar verir, çok güzel bir şekilde fikirlerini sunar. sen debelen dur bu adam pkk yandaşı ve pkk'nın lehinde yazılar yazıyor diye; format orda diyorlar bak yazdığıma ters bir durum var mı?

e o zaman ne yapılacak? yapılacak şey belli; ya sözlük formatı'na 'pkk sempatizanı olan ve sözlük içinde pkk yanlısı entry giren yazarların yazarlığı silinir' maddesi konur, ya da bu şekilde sınırı aşsada bir yerde formatın dışına çıksada çaylak olsa, silik olsa diye beklenir. benim aklıma bundan başka bir çözüm yolu gelmedi. tabi bu konuda ki karar moderasyonundur, bu işi sorun olarak görürlerse ve ya çözüm getirmek isterlerse(!).
zeki olduğunu sanan yazarlardır.bu arada formata uygun pkk'lının ta amına koyiim! aha küfür ettim. kim üstüne alınırsa...
ünlü düşünür ... bu konuya şöyle bir açılım getirmiştir;
gönül ne deşifre etmek ister ne de deşifrenin ardından oluşabilecek kargaşayı, gönül bunlara soykırım yapmak ister deşifre bahane...
Formata uygun pkk'lılara göz yumulması durumudur.

Öbür taraftan pkk'lı bir şerefsize "şerefsiz" demek entry'nin silinme sebebidir. Ve o kadar hızla silinirki hayretler içerisinde kalırsınız. Daha "ekle" butonuna basar basmaz "silik" bölümünde bitiverir.

Daha sonra da, her kim olursa olsun bu ülkenin başbakanına yapılan aleni hakaret ve küfürlerin silinmesi için deveyi hendekten atlatmanız gerekmektedir.

Ne güzel adalet, ne güzel dünya, ne güzel sözlük !