bugün

2046 yılında çıkması beklenen -ya da beklenmeyen- futbol menajerliği oyunudur. bu oyunda arda turan teknik direktörlük kariyerinin zirvesinde Manchester United kulübünü yönetmektedir.
aragones'in hakk'ın rahmetine kavuşacağı oyundur. **
fatih terimin gene milli takım teknik direktörü olup bilmem kaç trilyon aylık maaş alabileceği ama zannımca seneler ilerledikçe kalitesi düşebilecek oyun...
çalıştırmak için 2.5 petabyte alan, min. 512 terabyte ekran kartı, 1 petabyte ram gerekmektedir.
5 boyutlu maç motoruyla piyasaya sürülecektir.
oyunu hazırlayanların ergenekon'la ilişkisi yüzünden gözaltına alınabileceği oyundur.
(bkz: mars olimpiyat stadı)
galaksinin çeşitli yerlerinde yaşayan ve fitbolla tanışmış olan ırkları da traninge tabi tutup, koçluğuna soyunabileceğimiz oyun. tabii bu da uzaydaki klüplerin lisanslarının alınabilmesine bağlı.
oyunun kapaginda iv. che olacaktir. sahaya hayvan kafasi firlatma gibi ozelliklerle birlikte 3420 adet yeni lig eklenecektir. yonetilebilecek takim sayisiysa 3299429 olacaktir.
arena tr den indireceğim oyun.

(bkz: korsana hep destek tam destek)*
galatasarayın 10 numarasını yetiştirmek için şu sıralar geceleri çalıştığım oyundur.
şimdi başarırsam o yılda yaklaşık 26 yaşnda kariyerinin zirvesinde olacaktır.
sabri sarıoğlu'nun antrenör olarak yıllarca kapı kapı iş arayacağı fm serisidir.
fatih terimin tekrar milli takımın başına getirileceği zaman çıkacak oyundur.
yaninda sekiz boyutlu +100.000 taraftar hologrami verilecek oyundur. Ayrica saturne firlatilan uyduyla marsta yasayan felix ve onun cocuklariyla da aninda online oynayabileceginiz oyundur. Bir diger haber, sir alex ferguson gecen sene sakizinin disine yapisaraktan disini sokup disin kokunun dis etindeki atardamari kesmesi sonucu kan kaybindan olmesi nedeniyle fifa baskani genelsekreteri selcuk sahinin fm gamemakerlarina verdigi komutla fm 2047de hala mufc teknik direktorlugu yapmaktadir.

(bkz: sivamak)
"trabzonsporumun şampiyonluğunu normalde görmedim bari oyunda göreyim" demek zorunda kalmak istemediğim oyundur.
buffon'un juventus'ta oyuncu menajer olarak yardıracağı oyundur.
(bkz: başlık parsellemek)
ilk haftasında müthiş oynamama rağmen teknik direktör sonraki hafta kadroya almadı beni. ben de protesto ettim antremanlara geç çıkıyorum. kondisyondan düşüyorum ama tepki mi koymam gerekirdi, oyunu.
(bkz: başlık parsellemenin amına koymak)