bugün

cm01'den sonra kendine gelememiş oyunun 2018 versiyonu. aslında bu oyunları atası (bkz: ultimate soccer manager) denen efsanedir. ama ilk filmden sonra çekilenler iş yapmayan seri filmler gibi, usm'den sonra gelen tüm manager simülasyonları ilkini aratır olmuştur.
(bkz: #39700643) eksiklerinden biri gol sonrası çalınan müzik olmaması. olsaydı, kesinlikle bunu kullanırdım. https://www.youtube.com/watch?v=nMQw29nfzpg
görsel


Bune ulan bune! bütün mersine tantuni mi ısmarladınız? 30 milyon du bir sezon bitti zar zor ligde kaldık. şimdi ikinci sezon işler yolunda playofflara kalcaz gibi.

Not : takım elbise ile oynuyorum. başarı için takım elbise şart.

T:sports interactive tarafından geliştirilen olağanüstü bağımlılık yapan futbol menajerlik oyunu.
Dün itibari ile oyunda 3. yılımı bitirdim. Evet transfer yapmak zorlaşmış özellikle gözlemci raporları ve analiz raporlarına ulaşmak çok zor. Galatasaray ile 3 sezonda 3 lig kupası 2 Türkiye kupası gördüm ilk sene UEFA da ön elemede elendim. Sonraki iki sezon şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı başarıp son sene çeyrek finale kadar geldim. Ne yazık ki oyun hep aynı sıradanlıkla devam ediyor hep belli bir süre sonra çok kolaylaşıyor. Ligde 10-15 puan arası farkla şampiyonluklar gelmeye başlıyor. 3. sezon sonu Fener küme düşmekten kurtulamadı.
dünyanın en saçma oyunu. lig lideri takımın, ligin son sırasındaki takıma karşı ilk yarı 3-0 önde olup ikinci yarıda 4-3 kaybettiğini, bitiriciliği 20 üzerinden 16 olan bir forvetin şutunun taca çıktığını gösteren atari oyunu. bu oyunun nasıl bu kadar hayranı olur anlamak mümkün değil.
her sene yapay zeka yerine grafik kasan oyun. bir de buna her sene para veren mallar var.
Çok yavaş kardeşim ya. Bir sezon atlayana kadar canım çıkıyor resmen.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.