bugün

Yil oldu 2018 ben artik fifadaki gibi bir oyun motoru ve yeni arayuzler istiyorum basin toplantilari falan canli olsun bizi konusan spor programlari falan. Sadece yaziyla bir yere kadar. Çağın çok gerisinde menejerlik oyunları.

Bide su kodumun yapay zekasi bizi sasirtsin mac esnasinda
baya iyi scoutlar cok az bulunsun.yapay zeka duzgun transfferler yapsin falan filan.
hey gidi hey ben ms dos ta oynardım cm 98 i. adamlar oyunu nerelere getirdi. usm geçebilirdi bunları sierranın o da tutmadı.
Football manager bir markanın rakibi olmadığı zaman kalitenin nasıl düşebileceğini en güzel şekilde gözler önüne sermiştir. Fifa Manager hiçbir zaman ciddi bir rakip olamadı Football Manager'e ancak sonuçta en azından bir rakipti. SEGA firmasına her sene daha iyisini yapmaları gerektiğini aksi halde liderliği kaptıracaklarını hatırlatan bir etkendi. Fifa Manager ne zaman artık yeni bir oyun yapmayacağını açıkladı, o gün bu gündür football manager tam anlamıyla saçmalamaya başladı. Oyuncunun gereksiz detaylar içerisinde boğulmasına neden olan yeniliklerden başka bir şey eklenmedi oyuna. Ayrıca rakipsiz olmanın verdiği cesaretle yeterince test etmediği tüm (riskli) oyun modlarını ve ekstra her şeyi oyunda denemeye başladılar. Eskiden saatlerce başından kalkmadığımız oyuna artık iki saat katlanamaz hale geldik.
Apple şirketinin i phone larda yaptığının üzerinde bir yüzsüzlük nedir diye sorsanız bu derim. Her yıl çok çok az değişiklikle tüketici karşısına çıkıp devrim yaptığını iddaa eden başka bir oyun serisi yoktur sanırım .

Fm yapımcısı seni sever sayarım , 98 yılından beri pc kullanan ben 2002 den beri orjinal oyununu alırım ama senin dünyayı ele geçirecek teknolojiye sahip olmanı sağlayacak kadar sana servet yaptıran bu oyuna neden 2010 dan beri neredeyse hiçbir geliştirme yapmıyorsun ? Son 7 yılın oyunları arasında neredeyse hiç fark yok , bu rezalet nedir arkadaş ? Son oyunu ne alır ne oynarım , yazık sana verilen paralara .
Bu sene oyunun boyutu 2 katına çıkmış 7gb boş alan istiyor.
yenilikler de fena değil umutluyum ben.
betasını oynamak için sabırsızlanan serinin fanatikleri, miles jacobson ile kafa bulmuş...

görsel
çıktı.
thanks god for fm.
Betası çıkmış olan ama henüz oyun içi grafikleri çok kötü olan göz bebegimiz. 2 hafta daha bekledikten sonra kavuşacağız seninle tamamen... ayrıca azeri oyuncuları nedense yabancı statüsünde saymakta (yerli statüsünde oynuyorlar) ve sakatlıklar klasik olarak can sıkmaktadır.
10 kasım 2017' de çıkacak, sevdalardan birinin diğer adı. haydi gel artık, bekletme.
NiHAYET çıkmış oyun. umarım beklentileri karşılar. fiyatı ise biraz pahalı...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.