bugün

Bir iki saat oynadıktan sonra vicdan azabı çekmeye başlayıp kendiliğimden bıraktığım oyun. Vaktimi boşa harcadığımı düşünerek vicdan azabı çekiyorum. Ailem küçükken iyi işlemiş bilinçaltımı.
Galatasarayımla ikinci sezonumun henüz başında olduğum oyun. Elbetteki saçmalıkları var, muslera sezon ortası dursun çapsızı tarafından 13 milyon euro'ya everton'a satıldı mesela... bi bok yapamadım menejarim sözde! Maç için kadroya bir girdim baktım muslera takımda yok amk... vay babayun kemiğine deyip devam ettim cenk gönen ile, sağolsun yüzümü kara çıkartmadı.

Neyse ilk sezon şampiyonluk gelince bu çapsız dursun kesenin ağzını açtı. Ffp olayından da alnımız ak çıkınca, vay anam vay... ama bu konuda müsrif davranmadım, ilk iş bruma'yı elimizde tutmak oldu. sonrasında sözleşmesi bitecek olan adamlara yöneldik ekip olarak. Ancak ekibimdeki ayhan akman nasıl bir gerizekalıysa, gidip gelip bana serdar gürler'i falan öneriyordu. Dedim ayhan, siktir git manyak mısın nesin amk?! Şampiyonlar liginde oynayacağız, serdar gürler ne? Tamam abi dedi, kenarıya çekildi. Bu ekiple bu iş olmaz deyip ilk iş bir futbol direktörü bulmak oldu. Kim kim diye düşünürken, 2 yıl önce ezeli rakipte görev alan bıyık reis, terranao geldi aklıma. Hemen aradım buldum, kendisi seve seve geleceğini söyledi ve direktörüm oldu. Sonrası yıldızlar topluluğu amk...

Şu an sezona başlamadan önceki kadrom şu şekilde;

Kale; Miguel angel moya, cenk, eray
Defans; cavanda, subotic, llorente, ahmet çalık, serdar aziz, taylor, caner erkin
Sağ açık; jesus navas, emrah başsan, rachid ghezzal
Orta saha; sneijder, selçük, campana, gustafson, tolga
Sol açık; bruma, sinan gümüş
Forvet; seydou doumbia, giuseppe rossi, mario balotelli, ismail ünsal

Şimdi bu kadroyla harikalar yaratmaya başlayacağım ve başlamadan evvel yaşadığım heyecanı sizlerle paylaşmak istedim fmci kardeşlerim. Haydi bakalım.
Kocaelispor kariyerimle 2030 yılına geldim, fenerbahçe 1 kez bile şampiyon olamamış. Beşiktaş küme düşmüş, başakşehir 5 kez üst üste şampiyon olmuş, neler oluyor böyle, kocaelispor mu? O da süper lige çıkmış.
ilk sezonumda beşiktaşla türkiye kupasını aldım ligi de 3. bitirdim. ertesi yıl caner oğuzhan abubakar gitti şu an ligde orta sıralardayım, bu takım nasıl düzelecek bilemiyorum.
üüçüncü sezonda talisca,caner, oğuzhan gibi yıldızlar gitti yerlerine lawal,mossoro gibi futbolcular aldım ve 2019 a girerken lider durumdayım.
oyun nasıl oynanıyor? nasıl yükleniyor bilgisayara bilenler mesaj kutumu rahatsız edebilirlermi?
Futbolla alakalı olan diğer her şey gibi bunu da saçma buluyorum.
sc bastia ile üst üste iki lig, bir kupa, bir lig kupası, iki fransa süper kupası, bir uefa süper kupası ile bir şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşadım. bunu da; 5-1-2-1-1 taktiği ve defansif, pasa dayalı, düşük tempo anlayışla yaptım. şu an 3. sezonumdayım. lassana coulibaly ile geoffrey acheampong süper bir potansiyele sahipler ve jean-louis leca 31 yaşında olmasına rağmen kalede neredeyse keylor navas kadar güven veriyor.
rakip yerden orta açınca gol olmadığı olmuyor.
parma'yı son maçta seria a'ya çıkardığım bir sonraki sezon Napoliyi son maçta şampiyon yaptığım ertesi sezon son maçta liderken mağlubiyet ile 3. bitirip şampiyonluğu kaptırdığım serinin oyunu.
2006'dan beri her serisi oynadım taki omuzlarıma yük binip pc oyunlarını bırakana kadar.
başıma bir şey gelmeyecekse beğendiğim oyundur. beşiktaş ı çalıştırıyorum ve iyi gidiyorum.
zeytinburnusporla şampiyonlar ligini kazanmıştım. guzel gunlerdni, murat aydin beni sevmiyodu, hep dedikodu cikariyordu.
Besiktasi calistirmak cok zor takimin mali sikintilari var bazi oyuncularin uzun ve bitmeyen sakatliklari. 2018 ciksa da oynasak. Suan steamde 120 tl bu oyun. Arkadasiniz yoksa torrent vs kullanin ama pek zevkli degil tavsiye etmem.
güncel Önemli Başlıklar